Новини

26.08.2011 08:40
В «MOYO» стартує продаж коробкового рішення «Легко стартуй!».
Стати володарем коробкового рішення «Легко стартуй!» стає простіше. Мобільний 3G інтернет на самій широкій зоні покриття на швидкості до 3,1 Мбіт/с доступний у мережі магазинів «MOYO».

Інтернет доступ для серфінгу, пошуку необхідної для роботи або навчання інформації, спілкування в соціальних мережах в будь-якій точці покриття оператора «Інтертелеком». Вдома, за містом, на вулиці, в офісі, у відрядженні або подорожі - де б не перебував абонент, всі звичні інтернет сервіси, дозволять завжди бути он-лайн.
Коробкове рішення «Легко стартуй!» - просте в налаштуванні та встановленні рішення, укомплектоване сертифікованим 3G модемом Huawei EC 122, які працюють на максимальній швидкості до 3,1 Мбіт/с. При купівлі коробкового рішення абонент отримує в подарунок бонус 500 Мб.

Тарифні пропозиції доступні для користувача:

  • тарифний план «3G Адреналін IT» і лінійка додаткових послуг Адреналін, які задовольнять потреби будь-якого користувача - від безлімітної пропозиції без обмеження по швидкості і трафіку до помегабайтной оплати
  • тарифний план «Супер Безліміт IT», що дозволяє отримати безлімітний інтернет доступ за 99 гривень на швидкості 3,1 Мбіт/с в нічний час доби, і на швидкості до 153 Кбіт/с в денний час
  • краще рішення для оплати за день використання «Вільний доступ IT» - 1000 Мб трафіку за 5 гривень щодня, оплачуються тільки ті дні, коли абонент перебував у мережі.

Вартість коробкового рішення - 349 гривень.


MOYO - це нові сучасні магазини цифрової і IT-техніки, які нещодавно з'явилися на українському ринку. Це новий формат магазинів-експертів виділяється серед інших позитивною атмосферою, яку створюють яскравий інтер'єр і настрій консультантів - професіоналів своєї справи.

Асортимент магазинів MOYO: ноутбуки, комп'ютери, фото-, відеокамери, портативна техніка, мобільні телефони, периферія, монітори, телевізори, аксесуари під будь-який товар з асортименту, витратні матеріали, програмне забезпечення, ігрові консолі.
На даний момент мережа MOYO налічує 26 магазинів: в Києві (ТРЦ «Аладдін» на Позняках), на Петрівці в будівлі «Технічного універмагу», на Оболоні  (ТРЦ «Dream Town»), на Осокорках  (ТРЦ "Материк"), в ТРЦ «Sky Mall» (Московський міст), в ТРЦ «Караван» на Луговій, в ТРЦ «Квадрат» на Перова, в ТРЦ «Олімпійський», в ТРЦ «Promenada Park» на Окружній, (на перетині вулиць Саксаганського та Червоноармійській) і в центрі столиці на Майдані Незалежності (вул. Хрещатик, 18), а також, в Одесі  (ТРЦ "Рів'єра") на Фонтанці і  (ТРЦ «Середньофонтанський»), у Львові  (ТРЦ "КінгКросс Леополіс"), в Донецьку  (ТРЦ "Донецьк Сіті" і  ТРЦ «Green Plaza)», у Полтаві  (ТРЦ «Екватор»), в Дніпропетровську  (ТРЦ «Караван») і  ТРЦ «Міст Сіті-центр»), в Харкові  ( ТРЦ «Караван»), в Кривому Розі  (ТРЦ «Сонячна галерея»), в Черкасах  (ТЦ «ДнепроПлаза»), в Житомирі  (ТРЦ "Глобал UA"), у Вінниці (ТРЦ "Мега Молл"), в Запоріжжі (ТРЦ «Сіті Молл»), в Тернополі (ТРЦ «Подоляни»). У планах компанії - зробити мережу національною і до 2012 року довести кількість торгових точок до 100, покривши всю Україну.
 

 
Новини і прес-релізи