Новини

01.08.2011 19:15
Акція при підключенні до найшвидшого 3G інтернету в Україну на швидкості до 14,7 Мбіт/с.

Абоненти, які підключаються до найшвидшого 3G інтернету на Україні отримують інтернет доступ на максимальній швидкості до 14,7 Мбіт/с. Швидкісний мобільний інтернет доступ за технологією Evdo Rev.B+ дозволяє використовувати численні інтернет сервіси, які раніше були доступні тільки для провідного інтернет доступу. Більш детально ознайомиться з можливостями найшвидшого 3G інтернету в Україні можна в розділі «Технології» або скачати презентацію.

Ознайомитися з картою покриття інтернет доступу за технологією EVDO Rev.B+

Оператор «Інтертелеком» продовжує акційну пропозицію для діючих і нових абонентів комерційних інтернет тарифних планів «Модем Rev.B за 199 гривень».

Діючі абоненти можуть прискорити швидкість на діючому тарифному плані підключивши послугу «3G Турбо! Прискорюйся!» та використовувати найшвидший 3G інтернет за вартістю 10 коп./Мб.

Нові абоненти можуть підключитися до 3G інтернет доступу на швидкості 14,7 Мбіт/с підключившись на тарифний план «3G Турбо» та  вибравши для себе оптимальну послугу «3G Турбо 50-300» з передплаченим пакетним трафіком.

Взявши участь в акції абонент отримує можливість значно знизити витрати на придбання сертифікованого модему з підтримкою EVDO Rev.B+ Huawei EC 306.

Модем має низку переваг - компактність, зручність, простота налаштування і сумісність з усіма пристроями під керуванням ОС Windows і Mac OS (10.5/10.6). Крім роботи на максимальній швидкості 14,7 Мбіт/с модем оснащений слотом для microSD карти, що дозволяє використовувати пристрій як флеш-накопичувач: зберігати необхідні документи для мобільного використання і зберігати завантажені файли при використанні швидкісного інтернет доступу.

Акція діє для абонентів, які підключаються в регіональних відділеннях Львівської, Харківської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської, Одеської, Київської областей, а також міста Києва.

 

Термін дії акції до 31.08.2011 г.

Дізнатися детальніше про умови акції для нових абонентів.

Дізнатися детальніше про умови акції для діючих абонентів.

 

 

ec306-lit3.jpg
Новини і прес-релізи