Новини

01.08.2011 19:09
Акційні пропозиції для організації корпоративного зв'язку від оператора «Інтертелеком»
Бізнес абоненти, які підключаються до послуг оператора «Інтертелеком» одержують можливість взяти участь в акціях «Мобільний телефон від 1 гривні» і «3G модем за 1 гривню».

Бізнес-орієнтовані пропозиції для корпоративних клієнтів «Бізнес на зв'язку 25-50» дозволяють значно оптимізувати витрати на корпоративний зв'язок для компаній-клієнтів оператора «Інтертелеком». Прямий міський номер, спілкування всередині корпоративної групи без обмежень, вигідні дзвінки на міські номери, індивідуальне обслуговування абонентів - це набір переваг голосових тарифних планів оператора «Інтертелеком». Додатково абоненти, які підключаються в серпні можуть взяти участь в акції «Мобільний телефон від 1 гривні» і істотно заощадити на придбанні обладнання для організації корпоративного зв'язку.

Лінійка пристроїв дозволяє вибрати від бюджетних моделей мобільних телефонів до комунікатора, який дозволить вирішувати офісні задачі віддалено від робочого місця, а також організовувати мобільну точку доступу за технологією Wi-fi на максимальній швидкості до 3,1 Мбіт/с.

Дізнатися детальніше.

При підключенні до інтернет тарифних планів «3G Бізнес 50-150» корпоративні абоненти отримують мобільний інтернет доступ для періодичного і повсякденного використання. Рішення дозволяє забезпечити віддалені точки, де немає можливості використовувати провідний інтернет доступ та забезпечити інтернет доступ при переміщенні по всій території покриття оператора «Інтертелеком». Інтернет доступ надається на самій широкій зоні покриття 3G інтернету в Україні. З акцією «3G модем за 1 гривню» бізнес абоненти отримують можливість істотно знизити власні витрати на придбання обладнання для використання мобільного інтернет доступу.

Акційне обладнання по акції «3G модем за 1 гривню» - сертфіцірованний 3G модем Huawei EC 122. Модем дозволяє використовувати мобільний інтернет доступ на максимальній швидкості доступу до 3,1 Мбіт/с за технологією EVDO Rev.A.

У акційних пропозиції можуть взяти участь діючі корпоративні абоненти, які бажають підключити додаткові номери на корпоративні тарифні плани і розширити корпоративну групу.

Дізнатися детально.

Новини і прес-релізи