Новини

01.08.2011 18:13
«Мобільний телефон з прямим міським номером за 1 гривню» і комунікатор від 999 гривень. Пропозиції для підключення до голосових тарифних планів в серпні.
Оператор «Інтертелеком» продовжує акційні умови при підключенні до голосових тарифних планів в більшості регіонів Україні.

Підключитися до зручних тарифів з прямим міським або районним номером, вигідними тарифами на дзвінки на міський, мобільний, міжнародний напрямок і 3G інтернет доступом значно вигідніше з акціями «Мобільний телефон з прямим міським номером за 1 гривню», «Мобільний телефон з прямим міським номером за 99 гривень» та «Підключайся зі своїм».

 

Мобільний телефон з прямим міським номером за 1 гривню*

Стати абонентом національного оператора «Інтертелеком» і істотно заощадити на придбанні обладнання можливо з акцією «Мобільний телефон з прямим міським номером за 1 гривню».

 

8150.jpg     m-huaw-5700.jpg   m-alcatel-e211c.jpg     m-alcatel-OT203c.jpg   m-huawei-2808n.jpg

Huawei C8150

 

Huawei С5700

 

 Alcatel S211C

 

  Alcatel 203C

 

Нuawei С2808

від 999 грн.    від 649 грн.    від 1 грн.   від 1 грн.    від 1 грн.

   

Вигідні тарифи для дзвінків на міський напрямок, зручний прямий міський номер, 3G інтернет для смартфонів і комунікаторів, а також вигідна вартість дзвінків на мобільний і міжнародний напрямки, великий вибір додаткових послуг та мобільний телефон від 1 гривні з 1 по 31 серпня 2011 року.

Абонентам доступна широка лінійка обладнання за акційною вартістю від бюджетних моделей мобільних телефонів до зручного комунікатора під керуванням ОС Android 2.2 із сенсорним екраном і можливістю створення мобільних точок доступу для всіх пристроїв на максимальній швидкості доступу до 3,1 Мбіт/с.

Лінійка тарифних планів дозволяє вибрати тарифний план з наявністю тільки передплачених хвилин на міський напрямок до тарифної пропозиції «все включено» - «Мобільний офіс», в якому передбачено 25 000 хвилин на міський напрямок, 100 хвилин на мобільний напрямок, 100 SMS і 1500 Мегабайт включеного трафіку, яке забезпечить якісним зв'язком самого вимогливого користувача.

Відмінною перевагою голосових послуг оператора «Інтертелеком» є можливість використання швидкісного інтернет доступу на мобільному пристрої - смартфоні або комунікаторі. Тарифна пропозиція "Все разом" дозволяє отримати набір необхідних послуг для вашого комунікатора - прямий міський номер, безкоштовні дзвінки всередині мережі, пакет трафіку для мобільного інтернету.

Термін дії акції до 31.08.2011 р. Детальніше.

* Акція проходить при підключенні на обласну та районну нумерацію відділень: Харківського, Дніпропетровського, Донецького, Львівського, Запорізького, Луганського, Волинського, Житомирського, Закарпатського, Рівненського, Сумського, Херсонського та Чернівецького відділень.


«Підключайся зі своїм» та отримуй бонуси**

Для абонентів, які підключаються в серпні до голосових тарифних планів у Харківській, Дніпропетровській, Донецькій, Львівській, Запорізькій та Луганській областях оператор «Інтертелеком» продовжує акцію «Підключайся зі своїм».

Бонус може бути використаний на оплату послуг та абонентську плату. Розмір бонусу залежить від обраного тарифного пропозиції.

Дізнатися детальніше про умови акції.

 

** Акція проходить при підключенні на обласну нумерацію регіональних відділень: Харківського, Дніпропетровського, Донецького, Львівського, Запорізького і Луганського відділень.

 

Акція «Мобільний телефон з прямим міським номером за 99 гривень»***

Стати абонентом національного оператора «Інтертелеком» і істотно заощадити на придбанні обладнання для використанні послуг оператора можливо з акцією «Мобільний телефон з прямим міським номером за 99 гривень».

При підключенні в серпні абоненти можуть отримати суттєву знижку на придбання обладнання з широкої лінійки пристроїв - від зручних бюджетних моделей для розмов та обміну повідомленнями до комунікатора Huawei Ideos С8150 під управлінням ОС Android 2.2 з можливістю установки величезної кількості зручних додатків.

Підключившись до послуг оператора «Інтертелеком» абонент отримує прямий міський номер, вигідні тарифи для дзвінків на номери мобільних операторів, низькі тарифи для дзвінків на міжнародний напрямок, а також швидкісний інтернет доступ для використання на комунікаторах.

Дізнатися детальніше про умови акції.

*** При підключенні до обласної та районної нумерації регіональних відділень: Одеського (за винятком нумерації м. Ізмаїл, м. Б. Дністровськ, м. Рені), Київського, Миколаївського, Івано-Франківського (за винятком нумерації м. Коломия), Тернопільського, Полтавського, Чернігівського, Кіровоградського, АР Крим та м. Севастополь, Хмельницького та Черкаського відділень.

Новини і прес-релізи