Новини

01.08.2011 17:40
Акції «3G модем за 1 гривню» і бонус до 540 гривень при підключенні до інтернет тарифних планів.
Оператор «Інтертелеком» продовжує акційні умови для нових абонентів відразу в 10 регіонах - Харківській, Дніпропетровській, Донецькій, Львівській, Запорізькій, Луганській, Одеській, Київській, Полтавській областях, АР Крим та у містах Севастополь та Київ.

Абоненти, які планують підключати швидкісний мобільний інтернет доступ від оператора «Інтертелеком» в серпні отримують можливість взяти участь в акції «3G модем за 1 гривню». За умовами акції абоненти можуть придбати сертифікований 3G модем для використання інтернет доступу на швидкості до 3,1 Мбіт/с за акційною вартістю від 1 гривні.
В акції бере участь сертифікований 3G модем - Huawei EC 122, перевагами якого є компактний розмір, простота і зручність в налаштуванні. Також модем оснащений слотом для microSD карти, що дозволить використовувати модем, як флеш-накопичувач для зберігання необхідних для роботи документів або зберігати завантажені з мережі файли.
Широка лінійка тарифних планів дозволить використовувати інтернет доступ максимально вигідно - від безлімітних тарифів без обмеження по швидкості до тарифу зі щоденною абонентською платою з оплатою тільки тих днів, коли абонент був у мережі.
Термін дії акції до 31.08.2011 р.
Детально про умови акції.


«Підключайся зі своїм» і отримуй бонус до 540 гривень на послуги інтернет доступу.

Для абонентів, які підключаються в серпні в Харківській, Дніпропетровській, Донецькій, Львівській, Запорізькій та Луганській областях оператор «Інтертелеком» продовжує акцію «Підключайся зі своїм».
Розмір бонусу залежить від обраної тарифної пропозиції і може бути використаний на оплату трафіку або абонентської плати.
Тарифні пропозиції оператора «Інтертелеком» дозволяють вибрати найбільш оптимальний обсяг послуг для різних видів використання мобільного інтернет доступу.
Тарифний план «Адреналін»  і набір додаткових послуг дозволяють вибрати оптимальну пропозицію для мобільного використання від невеликого обсягу трафіку до безлімітного використання без обмеження по швидкості і трафіку для постійного використання.
Тарифний план «Вільний доступ»  - оптимальна пропозиція для абонентів, які використовують інтернет доступ періодично - у відрядженнях або в поїздках. 1000 Мб на добу за 5 гривень з оплатою тільки за ті дні, коли абонент виходить в мережу, і не оплачує дні, коли не користується інтернет доступом.
Тарифний план «Супер Безліміт» - безлімітна пропозиція за 99 гривень на місяць. Абонентові надається безлімітна пропозиція вдень (з 8.00 до 0.00) на швидкості до 153 Кбіт/с та безлімітна пропозиція вночі (з 0.00 до 8.00) на швидкості до 3,1 Мбіт/с.
В акції можуть взяти участь усі абоненти, які підключаються до вигідних інтернет тарифних пропозицій і не беруть участь в акції «3G модем за 1 гривню».
Термін дії акції до 31.08.2011 р.
Детальніше про умови акції.

Новини і прес-релізи