Новини

28.07.2011 19:57
«Інтертелеком» відкриває роумінг для поїздок за кордон.
Оператор «Інтертелеком» розширює можливості для абонентів новою послугою - міжнародний роумінг.

Між операторами «Інтертелеком» і «Інтерднєстрком» (Придністров'я) підписано договір про надання міжнародного роумінгу для абонентів. Абоненти можуть вільно переміщатися по території покриття оператора «Інтерднєстрком» та робити вихідні дзвінки, отримувати вхідні дзвінки на свій мобільний номер. Абоненту не потрібно повідомляти про своє місце перебування, друзі, родичі і ділові партнери можуть телефонувати на номер абонента за стандартною тарифікацією. Розроблені тарифи дозволяють абонентам отримати максимально вигідну пропозицію на ринку для використання голосового зв'язку в роумінгу на території Придністров'я.

На наступному етапі реалізації роумінгу для абонентів плануються впровадження можливості використання послуги SMS і мобільного 3G інтернет доступу за технологією EVDO Rev.A, що дозволить абонентам використовувати звичні інтернет-сервіси на мобільному пристрої - модемі або комунікаторі.

Активувати послугу можна з 01.08.2011 року. Послуга буде доступна для всіх голосових абонентів з 10.08.2011 року. Плата за активацію становить 0,00 гривень. Абонентська плата відсутня. Активувати послугу можна на території України в Центрі обслуговування абонентів або в дилерських точках продажу, а також в автоматичній системі самообслуговування (АССА) і в оператора центру інформаційної підтримки за номером * 750. У разі якщо є необхідність активувати послугу на території Придністров'я, то Ви зможете це зробити в оператора центру інформаційної підтримки (* 750) або в автоматичній системі самообслуговування.

Без активації послуги «Міжнародний роумінг» з 10.08.2011 використання послуг в зоні роумінгу буде неможливо.

Ознайомитися детальніше з тарифами на міжнародний роумінг та правилами набору номерів у роумінгу.


При знаходженні абонента «Інтертелеком» в зоні роумінгу з оператором «Інтерднєстрком» в будь-якій точці території України дзвінки на всі напрямки тарифікуються як в "домашній" мережі Інтертелеком. Для коректної роботи послуг оператора «Інтертелеком» на території України в зоні роумінгу оператора «Інтерднєстрком» абонентам оператора «Інтертелеком» необхідно активувати послугу «Міжнародний роумінг».

 

Новини і прес-релізи