Новини

27.07.2011 10:42
Коробкове рішення «Легко стартуй» тепер можна придбати в мережі магазинів «Мобілочка» і «Територія Твоєї Техніки»
З 25.07.2011 коробкове рішення «Легко стартуй!» доступне для покупки в роздрібних мережах «Мобілочка» і «Територія Твоєї Техніки».

Коробкове рішення «Легко стартуй!» - це можливість отримати інтернет доступ в одній «коробці» - без оформлення контракту, вибору обладнання та програмування модему. Для використання мобільного інтернету необхідно лише під'єднати модем до комп'ютера чи ноутбука, вибрати тарифний план і почати використовувати послугу. Для початку використання послуг абоненти отримують бонус у розмірі 500 Мб трафіку.* У «коробці» для абонентів надається одне з кращих рішень устаткування для користувачів  - сертифікований 3G-модем, Huawei EC 122, з підтримкою EVDO Rev.A на максимальній швидкості до 3,1 Мбіт/с, який підключається до будь-якого пристрою під керуванням операційної системи Windows, а також Mac OS через USB-порт.

Коробкове рішення «Легко стартуй!» також доступно в мережах магазинів «Евросеть», «Алло», «Ельдорадо», «Комп'ютерний всесвіт», «Вухо.Ком», «Мобі Дік», «Ringoo».

* Бонусний трафік у розмірі 500 Мбайт може бути використаний протягом 30 днів після активації коробкового рішення. Для коробкових рішень «Легко стартуй!» активованих до 1.07.2011 термін дії бонусного трафіку становить 30 днів з 1.07.2011.

Новини і прес-релізи