Новини

13.07.2011 17:27
Оператор «Інтертелеком» починає продавати мобільний 3G Інтернет з доставкою «в руки»
З 13 липня 2011 оператор "Інтертелеком" надає можливість абонентам придбати коробкове рішення "Легко стартуй!" з доставкою додому або на роботу. Коробкове рішення дозволяє отримати доступ в інтернет на самій широкій зоні покриття 3G інтернету в Україні на швидкості до 3,1 Мбіт/с.

Оператор "Інтертелеком" розширює сервіс для абонентів мобільного інтернет доступу. Розширення сервісу для абонентів торкнулися всіх етапів оформлення та процесу доставки. Найголовніше розширення сервісу - це безкоштовна доставка і можливість придбання коробкового рішення в районних центрах, можливість оплати в найближчому відділенні банку або ж забрати замовлення в найближчому Центрі обслуговування абонентів. Найближчим часом оператор «Інтертелеком» планує реалізувати послугу оплати готівкою, а також здійснювати доставку по всіх районних центрах України.

Абоненти, які вибирають коробкове рішення отримують наступні переваги:

  • Сертифікований 3G модем Huawei EC 122 - компактний, зручний і простий у налаштуванні модем, який дозволяє отримати доступ на швидкості до 3,1 Мбіт/с.
  • 500 Мегабайт трафіку в подарунок *
  • Мобільний доступ в Інтернет на швидкості до 3,1 Мбіт/с за технологією EVDO Rev.A.
  • Тарифні пропозиції - 3G Адреналін з можливістю вибору від помегабайтної пропозиції без абонентської плати до безлімітної пропозиції без обмеження по трафіку і швидкості, "Вільний доступ"  з 1000 мегабайтами щодня і оплатою тільки за ті дні, коли використовується 3G інтернет і "Супер Безліміт" - безлімітна пропозиція за 99 гривень на місяць.
  • Безкоштовну доставку за стандартну вартість коробкового рішення 349 гривень.
  • Зручне управління тарифним планом за допомогою системи самообслуговування (АССА).

Для замовлення інтернету з доставкою додому вам необхідно заповнити заявку або замовити зворотній дзвінок.
Детально про замовлення коробкового рішення он-лайн.

* 500 Мб діють протягом 30 днів з моменту активації.

Новини і прес-релізи