Новини

05.07.2011 17:20
Відкриття нового Центру обслуговування абонентів у місті Київ.
Інтертелеком продовжує підвищувати рівень сервісного обслуговування. 05.07.2011 Центр обслуговування абонентів, який розташовувався раніше на Харківському шосе, 2, переїхав за новою адресою: пр-т Миру, 3.

У новому Центрі обслуговування абонентів нові та існуючі абоненти оператора «Інтертелеком» зможуть отримати якісне обслуговування та кваліфіковані консультації, можливість підключити голосові послуги з прямим міським київським номером, який працює по всій Україні, а також послуги швидкісного інтернет доступу за технологією EVDO Rev. В + з максимальною швидкістю передачі даних до 14.7 Мбіт / c. У Центрі обслуговування абонентів доступний великий асортимент пристроїв - 3g модемів, мобільних телефонів і комунікаторів.

Абоненти, які підключаться в липні, можуть взяти участь в акції «Мобільний телефон з прямим міським номером за 99 гривень» і отримати привабливі умови для придбання обладнання, в тому числі комунікатора Huawei Ideos С8150, який працює під управлінням ОС Android 2.2 , оцінити всі переваги мобільного 3g інтернету та прямого міського номера в одному пристрої. Також, нові й діючі абоненти можуть взяти участь в акції «Модем Rev.B + за 199 гривень».

Адреса нового Центру обслуговування абонентів: м. Київ, пр-т Миру, 3.
Графік роботи з 8.30 до 20,30 без вихідних

Новини і прес-релізи