Новини

04.07.2011 12:55
Інтертелеком запускає в продаж оновлене коробкове рішення «Легко стартуй!».
З 1 липня 2011 року оператор «Інтертелеком» починає продавати коробкове рішення «Легко стартуй!» в оновленому форматі. Спільно з креативним агентством «Tabasco» була розроблена нова стилістика коробкового рішення.

site122.jpg

Також, оновлений 3G модем, який отримає користувач при придбанні коробкового рішення. Нове коробкове рішення оснащено сертифікованим 3G модемом Huawei EC 122. Компактний і простий USB модем дозволяє отримати швидкісний мобільний інтернет доступ за технологією EVDO Rev.A на максимальній швидкості до 3,1 Мбіт/с. 3G модем сумісний з будь-яким пристроєм під управлінням ОС Windows, а також Mac OS (версії 10.5, 10.6). 3G модем оснащений слотом для microSD накопичувача, що дає можливість використовувати модем як flash-накопичувач і зберігати завантажені файли на модем, а також мати необхідні документи для роботи при мобільному використанні. Налаштування, підключення і початок роботи займе всього декілька хвилин - коробкове рішення вже містить всі налаштування для модему, створення підключення і вибору тарифного плану.

«Легко стартуй!» - комплект для інтернет доступу, який дозволяє отримати мобільний доступ в інтернет на самій широкій зоні покриття серед 3G операторів в Україні за вигідними тарифами «в одній коробці». Для початку використання послуг абоненти отримують бонус у розмірі 500 Мб трафіку*.

Користувачам доступні три тарифних плани і широка лінійка додаткових послуг:

Тариф «3G Адреналін IT» і лінійка додаткових послуг Адреналін дозволяє вибрати оптимальний обсяг трафіку за вигідними цінами - від тарифу без абонентської плати з оплатою за кожен мегабайт до безлімітної пропозиції.

Тариф «Вільний доступ IT» - «Плати, коли хочеш» - тариф із щоденною оплатою, коли абонент використовує інтернет доступ і не оплачує дні, коли не використовує. Щоденний обсяг трафіку - 1000 Мбайт.

Тариф «Супер безліміт IT» - пропозиція для абонентів, які хочуть отримати безлімітний пакет передачі даних за 99 гривень на місяць. Абонент отримує безлімітний доступ вдень на швидкості передачі даних до 153 Кбіт/с, і має вночі швидкісний мобільний інтернет за технологією EVDO Rev.A на швидкості до 3,1 Мбіт/с.

Коробкове рішення «Легко стартуй!» доступне в  мережі магазинів «Алло», «Євросеть», «Комп'ютерний всесвіт», «Вухо.Ком», «Ельдорадо», «Мобі Дік», «Ringoo» і в офіційних дилерів компанії «Інтертелеком ».

* Бонусний трафік у розмірі 500 Мбайт може бути використаний протягом 30 днів після активації коробкового рішення.

  Для коробкових рішень «Легко стартуй!» активованих до 1.07.2011 термін дії бонусного трафіку становить 30 днів з 1.07.2011.

Новини і прес-релізи