Новини

01.07.2011 21:24
Акція «Телефон за 1 гривню» доступна в більшості регіонів Україні. Липневі пропозиції при підключенні на голосові тарифні плани.

Оператор «Інтертелеком» продовжує акційні умови для нових абонентів відразу в 6 регіонах - Харківській, Дніпропетровській, Донецькій, Львівській, Запорізькій та Луганській областях і розширює зону дії акції наступними регіонами: Волинською, Житомирською, Закарпатською, Рівненською, Сумською, Херсонською, Чернівецькою областями.

При підключенні з 1 до 31 липня 2011 року на голосові тарифні плани, можна взяти участь в акції «Мобільний телефон за 1 гривню» * або «Підключайся зі своїм» **.

 

«Мобільний телефон з прямим міським номером за 1 гривню»

Стати абонентом оператора «Інтертелеком» просто і вигідно з акцією «Мобільний телефон з прямим міським номером за 1 гривню»

 

8150.jpg     m-huaw-5700.jpg   m-alcatel-e211c.jpg     m-alcatel-OT203c.jpg   m-huawei-2808n.jpg

Huawei C8150

 

Huawei С5700

 

 Alcatel S211C

 

  Alcatel 203C

 

Нuawei С2808

від 999 грн.    від 649 грн.    від 1 грн.    від 1 грн.    від 1 грн.

  

Абоненти, які беруть участь в акції отримують додатково до прямого міського номеру, вигідним тарифам для дзвінків на міські номери, мобільний і міжнародний напрямок, можливість придбати мобільний телефон за акційною вартістю від 1 гривні.

 

Абонентам пропонується лінійка мобільних телефонів від простого та недорого пристрою до комунікатора під керуванням ОСAndroid 2.2.

Відміною перевагою голосових послуг оператора «Інтертелеком» є можливість використання швидкісного інтернет доступу на мобільному пристрої - смартфоні або комунікаторі. Тарифна пропозиція "Все разом" дозволяє отримати набір необхідних послуг для вашого комунікатора - прямий міський номер, безкоштовні дзвінки всередині мережі, пакет трафіку для мобільного інтернету.

Термін дії акції до 31.07.2011 р. Детальніше

* Акція проходить при підключенні на обласну та районну нумерацію відділень: Харківського, Дніпропетровського, Донецького, Львівського, Запорізького, Луганського, Волинського, Житомирського, Закарпатського, Рівненського, Сумського, Херсонського та Чернівецького відділень.


«Підключайся зі своїм» та отримуй бонуси

Абоненти, які підключаються до голосових послуг оператора «Інтертелеком» можуть взяти участь в акції «Підключайся зі своїм» і отримати бонус на послуги зв'язку в розмірі до 178 гривень.

Розмір бонусу залежить від обраного тарифного плану. Дізнатися детальніше про умови акції.

** Акція проходить при підключенні на обласну нумерацію відділень: Харківського, Дніпропетровського, Донецького, Львівського, Запорізького і Луганського відділень.

 
Акція «Мобільний телефон з прямим міським номером за 99 гривень» ***

При підключенні в липні абоненти можуть взяти участь в акції «Мобільний телефон з прямим міським номером за 99 гривень» та придбати акційне обладнання для використання зручних і вигідних послуг оператора «Інтертелеком».

Лінійка акційних телефонів дозволяє вибрати пристрій виходячи з потреб абонента - від бюджетних моделей до сертифікованого комунікатора під керуванням ОС Android.

Підключившись до  послуг оператора «Інтертелеком» абонент отримує прямий міський номер, вигідні тарифи для дзвінків на номери мобільних операторів, низькі тарифи для дзвінків на міжнародний напрямок, а також швидкісний інтернет доступ для використання на комунікаторах.

 Дізнатися детальніше про умови акції.

 *** При підключенні до обласної та районної нумерації регіональних відділень: Одеського (за винятком нумерації м. Ізмаїл, м. Б. Дністровськ, м. Рені), Київського, Миколаївського, Івано-Франківського (за винятком нумерації м. Коломия), Тернопільського , Полтавського, Чернігівського, Кіровоградського, АР Крим та м. Севастополь, Хмельницького та Черкаського відділень.

Новини і прес-релізи