Новини

01.07.2011 21:11
Акції при підключенні на інтернет тарифні плани в липні
Оператор «Інтертелеком» продовжує акційні умови для нових абонентів відразу в 6 регіонах - Харківській, Дніпропетровській, Донецькій, Львівській, Запорізькій та Луганській областях і розширює зону дії акції наступними регіонами Одеської, Київської, Полтавської областями, АР Крим та м. Севастополя.

Абоненти, які підключаються на інтернет тарифні плани в липні, отримують можливість придбати сертифікований 3G модем за акційною вартістю від 1 гривні.

Акція «3G модем за 1 гривню» - це перший крок використання швидкісного мобільного інтернет доступу на максимальній швидкості до 3,1 Мбіт/с.

В акції бере участь сертифікований 3G-модем Huawei EC122 - зручний модем для використання і простий в підключенні і налаштуванні. Модем оснащений слотом для microSD карти, що дозволить абонентові використовувати модем як флеш-накопичувач і зберігати важливі документи для використання інтернет доступу на декількох пристроях і зберігати завантажені файли.

Тарифи оператора «Інтертелеком» дозволяють задовольнити очікування і потреби максимальної кількості користувачів - від тарифних планів з помегабайтною оплатою для періодичного використання або безлімітні пропозиції і пакети з великим обсягом трафіку для щоденного використання.

Тариф з щоденною абонентською платою «плати, коли хочеш» - "Вільний доступ" і лінійка тарифних планів з щомісячною абонентською платою "Адреналін" - дозволить вибрати вигідну пропозицію для дому, офісу або мобільного використання для абонентів, яким потрібен інтернет доступ в переміщенні по місту , області чи Україні.

Термін дії акції до 31.07.2011 р.

Детальніше

 

Бонус при підключенні до 540 гривень з акцією «Підключайся зі своїм»


Оператор «Інтертелеком» продовжує акційні умови для нових абонентів відразу в 6 регіонах - Харківській, Дніпропетровській, Донецькій, Львівській, Запорізькій та Луганській областях.

Абоненти, які підключаються в липні до інтернет тарифних планів можуть взяти участь в акції «Підключайся зі своїм» і отримати бонус до 540 гривень.

Розмір бонусів залежить від обраного тарифного пропозиції.

Абоненти, які беруть участь в акції «Підключайся зі своїм» отримують велику перевагу - бонусні гроші, які можливо використовувати на оплату трафіку і абонентської плати.

В акції можуть взяти участь усі абоненти, які підключаються до вигідних інтернет тарифних пропозицій і не беруть участь в акції «3G модем за 1 гривню».

Детальніше про умови акції.

Новини і прес-релізи