Новини

01.07.2011 21:03
Акція «3G модем за 1 гривню» доступна для Одеського, Київського, Полтавського регіонів, АР Крим та м. Севастополь
З 1.07. по 31.07.2011 року оператор «Інтертелеком» проводить акцію «3G модем за 1 гривню» при підключенні на інтернет тарифні плани для жителів Київської, Одеської, Полтавської областей, АР Крим та міст Києва і Севастополя.


Абоненти отримують можливість придбати сертифікований 3G модем Huawei EC 122 за акційною вартістю від 1 гривні. Модем сумісний з усіма пристроями під керуванням ОС Windows, має роз'єм під microSD, що дозволяє використовувати модем як флеш-накопичувач і зберігати файли, завантажені з мережі при мобільному використанні.

Акційна пропозиція оператора «Інтертелеком» дозволяє отримати мобільний інтернет на максимальній швидкості передачі даних до 3,1 Мбіт / с.

Використання мобільного інтернет доступу дозволяє залишатися в он-лайн на відпочинку за містом, використовувати інтернет доступ в пересуваннях по місту і по області, використовувати інтернет доступ в поїздках, відрядженнях по Україні.

Тарифні пропозиції оператора дозволяють вибрати оптимальний тарифний план для періодичного використання з оплатою за кожен день використання в тарифному плані «Вільний доступ» або вибрати пакет передплаченого трафіку від 250 Мб до 50 Гб на місяць у тарифному плані «Адреналін» або використовувати безлімітні пропозиції.

Дізнатися детально про умови акції.
ec122.jpg
Новини і прес-релізи