Новини

01.07.2011 20:53
Акційні пропозиції для бізнес абонентів у липні.
При підключенні до корпоративних тарифних планів бізнес абоненти отримують можливість заощадити при підключенні до оператора «Інтертелеком» з акціями «Мобільний телефон від 1 гривні» і «3G модем за 1 гривню».

Бізнес абоненти, які підключаються до голосових послуг оператора, отримують можливість взяти участь в акції «Мобільний телефон від 1 гривні». Акція дозволяє придбати мобільний телефон для різних бізнес завдань - від бюджетного мобільного телефону до комунікатора під керуванням ОС Android. Дізнатися детальніше.

При підключенні до корпоративних інтернет тарифних планів бізнес абоненти отримують можливість взяти участь в акції «3G модем від 1 гривні» і придбати сертифікований 3G модем Huawei EC 122 для використання швидкісного мобільного інтернет доступу за технологією Evdo Rev.A на максимальній швидкості передачі даних до 3, 1 Мбіт / с. Дізнатися детально.

У акційних пропозиції можуть взяти участь діючі корпоративні абоненти, які бажають підключити додаткові номери на корпоративні тарифні плани і розширити корпоративну групу.

Новини і прес-релізи