Новини

23.06.2011 15:04
Комфортний мобільний інтернет з послугою «3G Турбо Нічний тариф» та «Нічний безліміт».
Оператор «Інтертелеком» представляє послугу «3G Турбо Нічний тариф» для користувачів. Послуга дозволяє використовувати найшвидший мобільний інтернет за технологією EVDO Rev.B + за ціною 5 копійок за мегабайт, вночі з 00.00 до 8.00.

Послугу можуть підключити абоненти всіх комерційних інтернет тарифних планів. Пропозиція приваблива для абонентів, хто хоче економити і отримувати при цьому максимальні можливості мобільного інтернету. Дізнатися про послугу.

Додатково оператор розширює можливості послуги «Нічний безліміт». Зручна послуга для отримання безлімітного трафіку в нічний час доби доступна для підключення на тарифний план «3G Турбо». Днем абонент отримує мобільний 3g інтернет за технологією EVDO Rev.B + на швидкості до 14,7 Мбіт / с, а в нічний час доби повний безліміт без обмежень по швидкості і трафіку за технологією EVDO Rev.A на швидкості до 3,1 Мбіт/с за 45 гривень на місяць.

Звертаємо увагу, для використання послуги необхідно уточнити наявність технічної можливості підтримки технології  обладнанням, яким користується абонент або придбати модем з підтримкою EVDO Rev.B +.

Новини і прес-релізи