Новини

23.06.2011 14:38
«3G Турбо»: послуга і тарифний план для переходу на новий рівень швидкості.
Оператор «Інтертелеком» представляє нові тарифні пропозиції та додаткову послугу «3G Турбо» для нових і діючих абонентів.

Послуга «3G Турбо. Прискорюйся!» дозволяє включити режим «турбо» на діючому тарифному плані для використання послуг найшвидшого мобільного інтернет доступу за технологією Evdo Rev.B + на максимальній швидкості передачі даних до 14,7 Мбіт/с. Вартість мегабайта трафіку в послузі становить 0,1 грн. Можливість підключення послуги на тарифний план необхідно перевірити на сторінці опису тарифного плану або в АССА. Детальніше.

Тарифний план «3G Турбо» з додатковими послугами "3G Турбо 50-300" дозволяє вибрати необхідний пакетний трафік і отримати доступ до абсолютно нових можливостей мобільного інтернету. Тарифний план «3G Турбо» дає можливість вибрати між тарифною пропозицією з оплатою за кожен спожитий мегабайт або придбати пакетну пропозицію від 500 мегабайт до 5 гігабайт із щомісячною абонентською платою.

Змінити тарифний план на «3G Турбо» може кожен абонент діючого комерційного тарифного плану. Детальніше про умови тарифного плану.

Детальний опис можливостей Rev.B + на максимальній швидкості до 14,7 Мбіт/с.

Звертаємо увагу, для використання послуги необхідно уточнити наявність технічної можливості підтримки технології для користувача обладнанням або придбати модем з підтримкою EVDO Rev.B +.

Новини і прес-релізи