Новини

22.06.2011 19:40
Інтертелеком запускає найшвидший мобільний 3G-Інтернет в Україні

23 червня 2011 року оператор «Інтертелеком» оголошує про початок комерційної експлуатації технології CDMA / EV-DO Rev B+ і надання послуг передачі даних на її основі.

Особливістю цієї версії стандарту CDMA є можливість об'єднання до трьох стандартних CDMA каналів між абонентом і базовою станцією і досконаліший режим роботи радіоінтерфейсу. Завдяки цьому, максимально можливі пікові швидкості передачі даних в режимі RevB+ складають до 14.7 Мбіт/с від базової станції до абонента і 5.4 Мбіт/с від абонента до базової станції. Збільшення граничних швидкостей дозволяє абонентам отримувати вищі середні швидкості (не менше ніж трикратне збільшення в тому ж місці і в той же час), ніж в RevA, пріоритетне проходження інформаційних пакетів, значно поліпшити рівномірність швидкості передачі даних.

Поліпшення технічних характеристик дозволить абонентам в мобільному режимі значно підвищити комфортність роботи в мережі Інтернет, з електронною поштою, відкриває найновіші можливості і сервіси мобільного Інтернету: Он-лайн TV високої якості, сервіси відеоконференцій і відеотрансляцій, обмін мультімедійним контентом - це не повний список сервісів, які можливо використовувати мобільно.

На першому етапі комерційної експлуатації режим EV-DO RevB+ включений на більшості базових станцій в Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Луганській, Львівській, Харківській областях, в містах Одесі і Києві, а також на ряді базових станцій Вінницької області, переважно в сільських районах, згідно карти покриття. До кінця поточного року в режим EVDO RevB+ буде переведено не менше 85% всіх базових станцій у всіх регіонах України.

Для отримання доступу до роботи в новому режимі в зоні покриття RevB+ абоненту необхідний модем, що підтримує цю технологію, і активація послуги в ЦОА або в автоматизованій системі обслуговування абонентів для діючих абонентів. Підключення нових абонентів до відповідного тарифного плану можливо в ЦОА або в автоматизованій системі обслуговування абонентів. Придбати модем можна в будь-якому ЦОА або ділерській точці.

«Оператор «Інтертелеком» робить ще один важливий крок в розвитку телекомунікаційної галузі України. У стислі терміни на основі мережевого рішення компанії Alcatel-Lucent і абонентських пристроїв Huawei, була впроваджена новітня технологія, що поставила Україну в один ряд з найбільш розвиненими країнами в області мобільних телекомунікацій. Хочу відзначити, що жителі України в міській і сільській місцевості одними з перших в світі зможуть оцінити всі переваги широкосмугового доступу за технологією EVDO Rev.B+ на швидкості передачі даних до 14,7 Мбіт/с. Компанія «Інтертелеком» ще раз підтвердила прихильність до інноваційних рішень і своєї місії з усунення цифрової нерівності на території України», - відзначив генеральний директор «Інтертелеком» Борис Миколайович Акулов.

Голова компанії Alcatel-Lucent в Україні, Грузії і Вірменії Олексій Хахлюк:

«Alcatel-Lucent, провідний постачальник CDMA рішень у всьому світі і на українському ринку, активно бере участь в подальшому розвитку і комерційному впровадженні цієї технології. За допомогою економічного оновлення програмного забезпечення CDMA і ефективних професійних послуг компанія Alcatel-Lucent забезпечила оператору «Інтертелеком» можливість надати своїм абонентам найсучасніші мобільні широкосмугові послуги, одночасно дозволяючи захистити інвестиції оператора і підвищити їх ефективність, знизити загальну вартість володіння мережею і собівартість передачі одиниці інформації».

«Рішення бути "піонером" в наданні новітніх технологій - важке завдання і може бути вирішене лише сильною командою при щільній взаємодії з провідними постачальниками устаткування. Компанії Huawei і «Інтертелеком» підписали перший контракт на постачання терміналів стандарту Rev.B у СНД. Впевнені, що модельний ряд абонентського устаткування з підтримкою Rev.B розширюватиметься і абоненти зможуть оцінити нову якість сервісів, що надаються, по бездротовій передачі даних», - сказав керівник відділу термінального устаткування «Huawei Україна» пан Лі Чао.

З 23 червня, абоненти оператора «Інтертелеком» зможуть скористатися послугами швидкісного Інтернет доступу за технологією Rev.B+ з послугою «3G Турбо. ПРИСКОРЮЙСЯ!».

Послуга «3G Турбо. ПРИСКОРЮЙСЯ!» - дозволяє використовувати тарифну пропозицію діючого абонента, на швидкості до 14,7 Мбіт/с. «3G Турбо. ПРИСКОРЮЙСЯ!» доступна всім абонентам оператора «Інтертелеком» - діючим і новим. 

Повномасштабний комерційний запуск із залученням інших регіонів запланований оператором на 1 вересня 2011 року.

Новини і прес-релізи