Новини

21.06.2011 18:25
Оператор «Інтертелеком» отримав нагороду в міжнародному конкурсі торгових марок «Фаворити Успіху»
Оператор «Інтертелеком» був номінований і став «Абсолютним Фаворитом успіху» в номінації «Оператор стільникового зв'язку в стандарті CDMA» в 2010 році.

 

«Для нас важливо і приємно отримувати нагороди на даному етапі розвитку компанії, особливо важливо, що при розрахунку враховується думка споживачів - наших абонентів, і абонентів інших операторів, які працюють у стадарті CDMA. З одного боку ми бачимо показники з досліджень всередині компанії «Інтертелеком», показники зростання абонентської бази, а з іншого отримуємо оцінку від експертів ринку та споживачів. У 2011 році, ми зробимо все можливе, щоб повторити успіх у цій номінації та показати високі результати в інших номінаціях - зазначив Борис Миколайович Акулов».

 

 

Про конкурс.

Міжнародний конкурс «Фаворити Успіху»  в Україні проводиться з 2003 року. Діяльність конкурсу спрямована на визначення найуспішніших торгових марок українського ринку, стимулювання їх розвитку, збільшення рівня довіри та лояльності до торгових марок у споживачів.

 Favorit.jpg

Переможці конкурсу, безумовні лідери своєї галузі, визначаються за оцінкою трьох експертних комісій: провідних галузевих Фахівців, яскравих представників українського бомонду і шоу-бізнесу (Знаменитостей), і безпосередньо самих Споживачів. Статус «Абсолютного Фаворита Успіху» базується на комплексній оцінці всіх трьох експертних комісій, в якій якість визначають авторитетні експерти, популярність - завдання для публічних людей, а висловлюють довіру до торгових марок споживачі.
Рейтинги торгових марок, відповідно до результатів опитувань, визначаються партнерами конкурсу - маркетинговою дослідницькою компанією InMind. Абсолютна достовірність рейтингів гарантована. Це забезпечується обов'язковою перевіркою результатів досліджень незалежним аудитором - Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС).

Джерело  www.favor.com.ua

Новини і прес-релізи