Новини

08.06.2011 15:02
«Евросеть» починає поповнювати рахунки абонентів національного оператора «Інтертелеком».

Спільно з компанією «Евросеть» (euroset.ru/kiev) оператор «Інтертелеком» розширив сервіс для абонентів у зручності поповнення рахунку.
Абоненти оператора «Інтертелеком» можуть поповнити рахунок та оплатити послуги оператора у всіх салонах компанії «Евросеть» на території Україні. Спільний проект національних компаній дозволяє поповнити рахунок абонентам оператора «Інтертелеком» на суму від 10 до 5000 гривень без комісії.
Розширення сервісу дозволяє не тільки діючим абонентам поповнити свій рахунок, а й новим абонентам почати комфортно використовувати послуги. З 1 лютого 2011 року компанія «Евросеть» представила своїм покупцям «Коробкове рішення» оператора «Інтертелеком», яке дозволяє отримати інтернет доступ на швидкості передачі до 3,1 Мбіт/с на самому широкому покритті серед 3G операторів Україні.
Розширюючи зону покриття, оператор «Інтертелеком» розширює зручність і якісний сервіс для своїх абонентів, реалізуючи спільні проекти з національними компаніями.


«Евросеть» - російська компанія, заснована в 1997 році.
Основними напрямками діяльності компанії є здійснення роздрібної торгівлі стільниковими телефонами, портативною технікою, аксесуарами і іншими товарами, а також підключення абонентів до операторів зв'язку.

В даний час мережа компанії включає більше 4 тис. магазинів в Росії, більше 270 магазинів в Україну і більше 75 магазинів в Білорусії.
У салонах компанії представлені не тільки технічні новинки ринку мобільної електроніки, але й широкий вибір додаткових послуг. Сьогодні, в «Евросети» на території України можна придбати і оплатити квитки на розважальні й спортивні заходи, придбати лотерейні квитки, а також налаштувати мобільний телефон та багато іншого.

Новини і прес-релізи