Новини

21.12.2007 18:17
"Інтертелеком" почав освоєння Полтавської області!
21 грудня 2007 року відбулося офіційне відкриття першого центру продажів і обслуговування абонентів на території Полтавської області у м. Кременчук за адресою: вул. Леніна, 25.

На офіційному відкритті були присутні почесні гості й партнери компанії:

  • Керуючий справами міськради - Бугаєнко Микола Іванович;
  • Начальник відділу аналізу і тарифів - Здойма Микола Васильович;
  • Директор Кременчуцької філії ВАТ «Укртелеком» - Дряпика Юрій Максимович.

З міста Кременчука почалася комерційна експлуатація мережі в Полтавській області з нумерацією міста Полтави (0532) 650000 - (0532) 659999 і м. Кременчука й Кременчуцького району (0536) 703000 - (0536) 704999. У виділеному номерному ресурсі компанією "Інтертелеком" надаються послуги високоякісного голосового зв'язку й передачі даних у стандарті 3G-1х (зі швидкістю до 153 Кб/с) з використанням як переносних, так і стаціонарних телефонних апаратів.

На честь відкриття була впроваджена соціальна програма по телефонізації пільгової категорії населення м. Полтави й Полтавської області. Фахівцями компанії "Інтертелеком" будуть безкоштовно встановлені й підключені 40 стаціонарних телефонів з прямим кременчуцьким номером.

Жителі Полтавської області можуть користуватися високоякісним зв'язком у м. Полтаві, у м. Кременчуці, а також в інших містах і районних центрах: Миргород, Вів. Багачка, Карлівка, Машівка, Глобине, Градіжськ, Комсомольск.

Протягом першого кварталу 2008 року буде забезпечене якісне покриття більше 80% території Полтавської області й значно поліпшене покриття в м. Полтаві.

На сьогоднішній день абоненти компанії "Інтертелеком" успішно користуються зв'язком в обласних центрах: Києві, Одесі, Черкасах, Кіровограді, Миколаєві, Чернігові, Херсоні, Сумах, Полтаві, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Тернополі, Чернівцях, Рівне, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, а також в АР Крим і місті Севастополі.

krem-01.jpg


krem-02.jpg


krem-03.jpg


krem-04.jpg

Новини і прес-релізи