Новини

21.12.2007 18:15
"Інтертелеком" поліпшує сервіс обслуговування абонентів у Київській області
Тепер послуги компанії "Інтертелеком" стали більш доступні для жителів Київської області. 21 грудня 2007 року відбулося відкриття центра продажів і обслуговування абонентів у м. Біла Церква за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 16/2.

У новому Центрі продажів абоненти можуть підключити прямий номер м. Києва і скористатися високоякісним зв'язком компанії "Інтертелеком", а з січня 2008 року жителі Білоцерківського району і м. Біла Церква зможуть підключатися на місцеву нумерацію.

Абоненти компанії "Інтертелеком" одержують можливість вільного спілкування на всій території України, де існує покриття нашої компанії. На даному етапі забеспеченно впевнене покриття в місті Києві й у наступних районах Київської області: Білоцерківський, Барышевський, Бориспільський, Бородянський, Броварський, Васильковський, Володарський, Вишгородський, Кагарлицький, Макарівський, Миронівський, Обухівський, Переяслав-Хмельницький, Ракитнянський, Сквірський, Ставищєнський, Тетієвський, Фастовський, Яготинський.

По Україні забезпечене покриття в дев'ятнадцяти областях і обласних центрах і в місті Севастополі, а також по основних автомобільних і залізничних магістралях між цими областями й містом Києвом. На сьогоднішній день працює двадцять Центрів продажів і обслуговування абонентів компанії "Інтертелеком".


b_cerkov_01.jpg


b_cerkov_02.jpg


b_cerkov_03.jpg

Новини і прес-релізи