Новини

29.11.2007 17:47
Відкриття четвертого Центру продажу та обслуговування абонентів у м.Києві
Компанія «Інтертелеком» запрошує жителів столичного регіону відвідати четвертий Центр продажу та обслуговування абонентів у місті Києві, відкриття якого відбулося 29 листопада 2007 року за адресою: вул. Ушинського, 3.

Відкриття нового Центру продажу стало черговим етапом в роботі компанії «Інтертелеком» в галузі покращення сервісу для нових та існуючих абонентів. Тепер послуги компанії «Інтертелеком» стали більш доступними для київлян, оскільки центри продажу та обслуговування абонентів розташовані в різних районах міста Києва: проспект Перемоги, 96, вул.. Урицького, 14/18, вул.. Вишгородська, 56/2.

В Центрах продажу абоненти можуть підключитися до мережі компанії «Інтеретелеком» та отримати можливість вільного спілкування на всій території України, де існує покриття нашої компанії. На даному етапі забезпечено впевнене покриття в місті Києві та у Київської області:

По Україні забезпечене покриття в дев'ятнадцятьох областях і обласних центрах і в місті Севастополі, а також по основних автомобільних і залізничних магістралях між цими областями і містом Києвом. На сьогоднішній день в обласних центрах України працює двадцять Центрів продажу та обслуговування абонентів компанії "Інтертелеком".


us-01.jpg

us-02.jpg

Новини і прес-релізи