Новини

15.11.2007 18:11
«Інтертелеком» вітають з відкриттям в Ужгороді!
Мережа Интертелеком досягла одного з найвіддаленіших районів України - Закарпатської області та її центру - міста Ужгорода.

В цьому стародавньому місті 15 листопада 2007 року відбулося відкриття центру продажів та обслуговування абонентів першого національного CDMA –оператора в Україні та розпочато комерційну експлуатацію мережі в Закарпатській області з нумерацією міста Ужгорода і Ужгородського району. Задіяні індекси: (0312) 440000 - (0312) 449999.

На офіційному відкритті були присутніми почесні гості і партнери компанії: мер міста Ужгорода – Ракушняк Сергій Миколайович; начальник відділу транспорту та зв’язку державної адміністрації Щіпанський Іван Миколайович; головний інженер КРРТ (РТПЦ) Ужгорода Самолюк Павло Тимофійович; начальник Закарпатської філії Українського Державного центру радіочастот Кривуцький Борис Борисович.

Інтертелеком перший CDMA – оператор, що почав надавати послуги в цьому стандарті та забезпечив покриття в Закарпатській області. Відвідавши центр продажів та обслуговування абонентів за адресою Проспект Свободи, 1, абоненти зможуть отримати кваліфіковану консультацію про стандарт CDMA – зв’язку, про тарифні плани і послуги, що пропонуються компанією. У день відкриття стартувала акція, що надає можливість кожному мешканцю Закарпаття вибрати мобільний телефон та підключитися до мережі Интертелеком за 1 гривню з прямим номером міста Ужгорода та Ужгородського району або встановити телефон в будь-якій точці зони покриття мережі Інтертелеком.

Абоненти Інтертелекому зможуть користуватися високоякісним стільниковим зв’язком, а також оцінити переваги передачі даних в режимі 3G (третього покоління) з використанням мобільних і стаціонарних пристроїв. Незважаючи на те, що більша частина території цього краю це гірський масив. Компанії Інтеретеком вдалося забезпечити зв’язком більшість районів Закарпаття. Забезпечений якісний зв’язок в містах та районних центрах: Великому Березному, Чопі, Батьові, Мукачеві, Сваляві, Iршаві, Вилоку, Королеві, Хусті, Вишкові, Тячеві, Рахові, Ясiня.

На сьогоднішній день абоненти компанії Интертелеком успішно користуються зв’язком в обласних центрах: Києві, Одесі, Черкасах, Кіровограді, Миколаєві, Чернігові, Херсоні, Сумах, Полтаві, Ужгороді, Івано-Франковську, Луцьку, Тернополі, Чернівцях, Рівному, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, а також в АР Крим і місті Севастополі.

Протягом 2008 року компанією Интертелеком буде забезпечено 100 % покриття в усіх населених пунктах області, а також на всіх автомагістралях між Закарпаттям, основними обласними центра України та столицею містом Києвом.


uzh_01.jpg


uzh_02.jpg


uzh_03.jpg


uzh_04.jpg

Новини і прес-релізи