Новини

28.09.2007 12:03
Інтертелеком у центрі Західної України!
Рухаючись у напрямку Західної України, компанія "Інтертелеком" досягла її центра. 28 вересня 2007 року відбулося офіційне відкриття Центру продажу і обслуговування абонентів у місті Тернополі - політико-адміністративному, економіко-діловому і культурному центрі Західної України.

На урочистому відкритті були присутні почесні гості і партнери компанії:

  • Мер м. Тернополя Заставний Роман Йосипович;
  • Начальник головного управління промисловості і зв'язку облдержадміністрації Олійник Михайло Іванович;
  • В.о. Генерального директора тернопільської філії ВАТ «Укртелеком» Костогриз Валентин Григорович;
  • Директор тернопільської філії концерну радіомовлення, радіозв'язку і телебачення Кравченко Микола Олександрович;
  • Радник з фінансово-господарських питань ТОВ «Ровекс» Тарашевський Сергій Олександрович.

У Центрі продажу і обслуговування абонентів, що знаходиться за адресою вул. Шевченка, 16/2, жителі Тернополя зможуть докладно довідатися про стандарт CDMA-зв'язку, про переваги компанії Інтертелеком, про пропоновані послуги і про умови акцій, що проводяться. Кваліфікований персонал допоможе майбутнім абонентам вибрати телефон і тарифний план, що відповідає їхнім потребам і способу життя.

З моменту відкриття був запущений проект з телефонізації пільгової категорії населення м. Тернополя і Тернопільської області. Фахівцями компанії Інтертелеком будуть безкоштовно встановлені і підключені 75 стаціонарних телефонів із прямим тернопільським номером.

Реалізація подібного проекту в західних регіонах України вже здійснюється в Івано-Франківському і Рівненському регіонах.

Покриття бездротовим зв'язком у Тернопільській області на сьогоднішній день досягає більше 70% території, включаючи основні автомагістралі. Забезпечено якісний зв'язок у містах і районних центрах: Кременець, Почаїв, Збараж, Бережани, Теребовля, Хоростків, Бучач, Чортків, Золотий потік, Товсте, Борщів.

Абоненти компанії Інтертелеком вже можуть користуватися зв'язком в обласних центрах: Київ, Одеса, Черкаси, Миколаїв, Чернігів, Херсон, Суми, Полтава, Ужгород, Івано-Франківськ, Луцьк, Тернопіль, Чернівці, Рівне, Хмельницький, Житомир, Вінниця, АР Крим і Севастополь.

До кінця 2007 року компанією Інтертелеком буде забезпечено 100% покриття у всіх населених пунктах Тернопільської області, а також на всіх автомагістралях між основними обласними центрами України.

Попередні новини:

Вибрана новина:

  • 28.09.2007 12:03

    Інтертелеком у центрі Західної України!

Подальші новини:

Новини і прес-релізи