Новини

25.09.2007 12:01
Рівне на зв'язку!
Рівненський регіон - це край з багатою історією і культурними традиціями. Територія нинішнього міста раніше належала Галицько-Волинському князівству. У Середні віки за володіння цими багатими землями велася боротьба між українськими, литовськими і польськими феодалами. Зберігаючи пам'ять про славну історію, і в цей час Рівненська область є регіоном, що динамічно розвивається і жителі якого прагнуть використовувати різні види найсучасніших комунікацій.

Щоб задовольнити ці потреби, компанія Інтертелеком 25 вересня 2007 року відкрила Центр продажу і обслуговування абонентів у м. Рівне, за адресою: проспект Миру, 13.

Інтертелеком пропонує жителям Рівненського регіону високоякісний стільниковий телефонний зв'язок і швидкісну передачу даних у режимі 3G (третього покоління) з використанням як переносних, так і стаціонарних телефонних апаратів.

У Центрі продажу і обслуговування абонентів Ви зможете отримати відповіді на всі питання про стандарт CDMA, придбати телефони із пропонованого асортименту і підключити прямий рівненський номер з наступною нумерацією: 430000 - 439999. Широкий вибір тарифних планів дозволяє абонентам вибрати той тариф, умови якого найбільше відповідають їхньому способу життя.

У відкритті Рівненського центру продажу взяли участь почесні гості і партнери компанії:

 • Перший заступник мера м. Рівне Хмилецький Олексій Віталійович;
 • Заступник начальника управління промисловості та розвитку при облдержадміністрації Замрій Людмила Станіславівна;
 • Секретар міської ради Торгун Юрій Іванович;
 • Директор Рівненської філії концерну радіомовлення і телебачення Талимончик Віктор Парфенович;
 • Начальник рівненської філії Укрчастотнагляду Кужель Олександр Васильович;
 • Директор рівненської філії ВАТ «Укртелеком» Столярчук Сергій Миколайович;
 • Начальник центру телекомунікаційних послуг ВАТ «Укртелеком» Федчук Петро Макарович;
 • Директор АН «Фаворит» Сахно Ігор Ілліч.

Покриття бездротовим зв'язком у Рівненській області за станом на другу половину вересня 2007 року досягає більше 70% території, включаючи основні автомагістралі. Забезпечено якісний зв'язок у містах і районних центрах: Зарічне, Дубровиця, Володимирець, Сарни, Клесів, Рокитне, Березне, Костопіль, Клевань, Гоща, Здолбунів, Остріг.

Протягом 2007 року компанією Інтертелеком буде забезпечено 100% покриття у всіх населених пунктах Рівненської області, а також на всіх автомагістралях між основними обласними центрами України.

Попередні новини:

Вибрана новина:

 • 25.09.2007 12:01

  Рівне на зв'язку!

Подальші новини:

Новини і прес-релізи