Новини

20.09.2007 11:56
Інтертелеком іде на Захід!
Після розширення сфери діяльності по всьому Південному і Центральному регіонах, компанія Інтертелеком направила свої зусилля на освоєння Західних регіонів. Початком виходу на Західні регіони України стало відкриття Центру продажу і обслуговування абонентів у м. Івано-Франківську, що відбулося 20 вересня 2007 року за адресою: вул. Січових Стрільців, 19.

В урочистому відкритті взяли участь почесні гості і партнери компанії:

  • Мер м. Івано-Франківська Анушкевичус Віктор Андрюсович
  • Заступник голови облдержадміністрації Борович Богдан Карлович
  • Директор Івано-Франківської філії ВАТ «Укртелеком» Романов Петро Іванович
  • Директор ОРТПЦ Івано-Франківська Саведчук Нестор Миколайович
  • Заступник директора Івано-Франківської філії ВАТ «Укртелеком» з технічних питань Антипов Микола Георгійович

Абоненти, підключившись на прямий івано-франківський номер, отримають якісний зв'язок у містах і районних центрах: Болехові, Долині, Калуші, Брошнів-Осаді, Тисмениці, Богородчанах, Отинії, Надвірній, Делятині, Яремчі і Верховині.

Забезпечено покриття в Івано-Франківській області на автомагістралях: Івано-Франківськ - Львів до Моршина; Івано-Франківськ - Яблуницький перевал, частково автомагістраль Чернівці - Тернопіль.

Всі абоненти компанії Інтертелеком уже можуть користуватися зв'язком в обласних центрах: Київ, Одеса, Черкаси, Миколаїв, Чернігів, Херсон, Суми, Полтава, Ужгород, Івано-Франківськ, Луцьк, Тернопіль, Чернівці, Рівне, Хмельницький, Житомир, Вінниця, АР Крим і Севастополь. Також зв'язок забезпечений на основних автомагістралях до м. Києва і до перерахованих вище обласних центрів.

У планах компанії Інтертелеком до кінця 2007 року забезпечити 100% покриття у всіх населених пунктах Івано-Франківської області, а також на всіх автомагістралях між основними обласними центрами України.

Компанія Інтертелеком надає високоякісний стільниковий телефонний зв'язок і швидкісну передачу даних у режимі 3G (третього покоління) з використанням як переносних, так і стаціонарних телефонних апаратів.

Вибрана новина:

  • 20.09.2007 11:56

    Інтертелеком іде на Захід!

Подальші новини:

Новини і прес-релізи