Новини

02.06.2011 18:38
Інтертелеком відмовився від номерного ресурсу в дев'ятьох районах

2 червня 2011 р. "Інтертелеком" передав Національній комісії регулювання зв'язку заяву про повернення незадіяного номерного ресурсу у Чернівецькому районі Вінницької області, Рахівському, Свалявському районах Закарпатської області, Долинському, Олександрівському, Новоархангельскому районах Кіровоградської області, Володарському районі Київської області та Канівському, Тальнівському районах Черкаської області загальною ємністю 9 000 номерів.

Таке рішення прийняте керівництвом компанії у зв'язку з відсутністю можливості у ВАТ "Укртелеком" організувати точки взаємнопідключення з мережею загального користування по заяві ТОВ "Інтертелеком" у вказаних районах за католожною ціною. Про це керівництво "Укртелеком" повідомило "Інтертелеком" своїм листом від 27 квітня 2011 р.

Цим же листом "Укртелеком" підтвердив можливість взаємнопідключення з мережею "Інтертелеком" у Рокитнянському та Тетіївському районах Київської області та Білозерському районі Херсонської області, а також виразив готовність укласти договір на розвиток телекомунікаційних мереж у Тальновському і Звенигородському районах Черкаської області та Ківерцівському, Володимир-Волинському районах Волинської області.

З урахуванням цієї можливості, "Інтертелеком" планує найближчим часом приступити до організації місцевих мереж сільського зв'язку з безпровідним доступом у цих районах.

Новини і прес-релізи