Новини

01.06.2011 11:46
Почни літо з акціями від оператора "Інтертелеком"

Абоненти, які підключаються з 1 по 30 червня 2011 року до голосових тарифних планів, можуть взяти участь в акції «Мобільний телефон за 1 гривню» * або «Підключайся зі своїм» *.


 «Мобільний телефон з прямим міським номером за 1 гривню»
Стати абонентом оператора «Інтертелеком» просто і вигідно з акцією «Мобільний телефон з прямим міським номером за 1 гривню»

 

8150.jpg     m-huaw-5700.jpg   m-alcatel-e211c.jpg     m-alcatel-OT203c.jpg   m-huawei-2808n.jpg

Huawei C8150

 

Huawei С5700

 

 Alcatel S211C

 

  Alcatel 203C

 

Нuawei С2808

від 999 грн.   від 649 грн.    від 1 грн.    від 1 грн.   від 1 грн.


Абоненти, які візьмуть участь в акції, отримують прямий міський номер за 1 гривню, можливість вибору вигідного тарифного плану, безкоштовне спілкування всередині мережі оператора «Інтертелеком», а також  можливість вибрати тариф для комунікатора з лінійки тарифних планів «Все разом». Тарифи «Все разом» - це вигідне рішення для абонентів, яким необхідний швидкий інтернет для смартфонів і комунікаторів.

Абонентам пропонується лінійка мобільних телефонів від простого і недорого пристрою до комунікатора під керуванням ОС Android 2.2.

Термін дії акції до 30.06.2011 р. Детальніше

«Підключайся зі своїм» і отримуй бонуси

Отримуйте бонуси при підключенні для зниження витрат у перші місяці використання послуг оператора «Інтертелеком» взявши участь в акції «Підключайся зі своїм».

Якщо абонент не бере участь в акції «Мобільний телефон з прямим міським номером за 1 гривню», то взявши участь в акції «Підключайся зі своїм» може отримати до 178 гривень.

Розмір бонусу залежить від обраного тарифного плану. Дізнатися докладніше про умови акції.

* Акції проходять при підключенні на обласну нумерацію відділень: Харківського, Дніпропетровського, Донецького, Львівського, Запорізького і Луганського відділень.


Акція «Мобільний телефон з прямим міським номером за 99 гривень» **

Акція «Мобільний телефон з прямим міським номером 99 гривень» - це можливість істотно знизити власні витрати на придбання обладнання при підключенні до вигідних та зручних послуг оператора «Інтертелеком».

Підключившись до с послуг оператора «Інтертелеком» абонент одержує прямий міський номер, вигідні тарифи для дзвінків на номери мобільних операторів, низькі тарифи для дзвінків на міжнародний напрямок, а також  швидкісний інтернет доступ для використання на комунікаторах.

Лінійка акційного обладнання дозволяє вибрати від недорого і зручного телефону до сертифікованого Huawei Ideos, з яким абонент зможе відкрити для себе численні можливості Android і 3G інтернету на комунікаторі.

Дізнатися докладніше про умови акції.

** При підключенні до обласної та районної нумерації регіональних відділень: Одеського (за винятком нумерації м. Ізмаїл, м. Б. Дністровськ м. Рені), Київського, Житомирського, Миколаївського, Херсонського. Рівненського, Івано-Франківського (за винятком нумерації м. Коломия), Тернопільського, Закарпатського, Полтавського, Чернігівського, Кіровоградського, АРК та м. Севастополь, Чернівецького, Сумського, Хмельницького, Волинського і Черкаського.

Новини і прес-релізи