Новини

18.05.2011 15:05
Huawei Ideos C8150. Розумний. Компактний. Бюджетний.
Оператор «Інтертелеком» представляє новий сертифікований смартфон Huawei Ideos (C8150) під управлінням ОС Android 2.2.

 

Розумний

Переваги смартфона Ideos в порівнянні зі звичайним мобільним телефоном - це додатки. Huawei Ideos завдяки роботі на ОС Android 2.2 Froyo отримав численні можливості застосування смартфону в повсякденному житті та в роботі. У повсякденному житті Ви зможете насолоджуватися зручним та інтерактивним спілкуванням з друзями та родичами не тільки за допомогою голосового зв'язку та sms-повідомленнями, а й по електронній пошті і в соціальних мережах. У бізнесі - це величезний набір додатків для планування робочих процесів, роботі з поштою, документами та інструменти по укладанню взаємовідносин з клієнтами.
Підтримка карт пам'яті до 32 Гб дозволяє перенести свою музичну бібліотеку на мобільний пристрій. А також розмістити всі необхідні файли, які Ви використовуєте у повсякденному житті, використовуючи пам'ять комунікатора замість звичного флеш-накопичувача.
Наявність GPS дозволить використовувати комунікатор, навігатор в ділових поїздках по місту, а також завдяки покриттю оператора «Інтертелеком» використовувати численні картографічні сервіси у поїздках по Україні.

 
    8150.jpg

Мобільний інтернет

Можливість дивитися відео, слухати аудіо та обмінюватись мультимедійним контентом в реальному часі  - це величезний плюс CDMA-смартфону в порівнянні з іншими стандартами. Але до цього плюса додається ще один. За допомогою Ideos можливо створювати мобільну точку wi-fi доступу для інших пристроїв - планшетів, ноутбуків, персональних комп'ютерів.

Компактний

Huawei Ideos має порівняно невеликі розміри 104 мм/ 54, 8 мм/ 13,4 мм при вазі 100 грам. При цьому комунікатор оснащений 2,8 дюймовим сенсорним дисплеєм з роздільною здатністю 320x240.
Форма і розмір Ideos створені так, щоб користувач максимально зручно відчував комунікатор у руці та легко поміщався у кишеню.

Бюджетний

Вартість телефону при підключенні до мережі оператора «Інтертелеком», за умовами акційних пропозицій становить від 999 гривень.
До даного телефону оптимальною пропозицією є лінійка тарифних планів «Все разом» , яка дозволяє об'єднати переваги голосових послуг оператора «Інтертелеком» - прямий міський номер, вигідну вартість дзвінків на міські і мобільні номери, а також пакети передплаченого трафіку швидкісного 3G інтернету по всій території покриття оператора «Інтертелеком».
Детальний технічний опис комунікатора Huawei Ideos  C8150.

Новини і прес-релізи