Новини

01.05.2011 12:37
Акція «Мобільний телефон з прямим міським номером від 1 гривні» продовжується у травні

У рамках акції абоненти отримують прямий міський номер за 1 гривню, можливість вибору тарифної пропозиції для дзвінків на міські номери, мобільний напрямок, тарифні плани для комунікаторів і смартфонів, безкоштовне спілкування всередині мережі та зручні додаткові послуги для спілкування.

 

«Мобільний телефон з прямим міським номером за 1 гривню»*

З акцією «Мобільний телефон з прямим міським номером за 1 гривню» стати абонентом «Інтертелеком» стає ще простіше. Ви отримуєте можливість придбати один з акційних телефонів стандарту CDMA за спеціальною акційною ціною від 1.00 гривні. Ви можете вибрати пристрій з лінійки моделей, від бюджетного пристрою для спілкування до новітнього комунікатора під керуванням операційної системи Android 2.2 Froyo. Термін дії акції до 31.05.2011 р. Детальніше

 

m-huawei-2808n.jpg     m-huaw-5700.jpg   m-alcatel-e211c.jpg     m-alcatel-OT203c.jpg  8150.jpg

 Huawei С2808

 

Huawei С5700

 

 Alcatel S211C

 

  Alcatel 203C

Huawei С8150

 

«Підключайся зі своїм» і отримуй бонуси * 

Акція «Підключайся зі своїм» - це додаткова можливість отримати бонуси при підключенні. «Інтертелеком» приготував цікаві акційні умови для всіх абонентів, які підключатися до послуг оператора до 31.05.2011. Акція «Підключайся зі своїм» дозволяє абоненту, який не бере участь в акціях «3G модем за 1 гривню» і «Мобільний телефон за 1 гривню» отримати суттєвий грошовий бонус до 178 гривень для оплати дзвінків, інтернет - трафіку, додаткових послуг та абонентської плати. Детальніше

* Акції проходять при підключенні на обласну нумерацію відділень: Харківського, Дніпропетровського, Донецького, Львівського, Запорізького і Луганського відділень. 

 

Акція «Мобільний телефон з прямим міським номером за 99 гривень» **

Оператор «Інтертелеком» продовжує акцію «Мобільний телефон з прямим міським номером за 99 гривень» до 31 травня. Абонентам доступна широка лінійка мобільних телефонів за ціною від 99 гривень. Серед акційних пропозицій «Мобільний телефон за 99 гривень» у травні додатково до діючій пропозиції буде доступний сертифікований комунікатор з операційною системою Android 2.2 Froyo Huawei c8150. Дізнатися більше.

** При підключенні до обласної та районної нумерації регіональних відділень: Одеського (за винятком нумерації м. Ізмаїл, м. Б. Дністровськ м. Рені), Київського, Житомирського, Миколаївського, Херсонського. Рівненського, Івано-Франківського (за винятком нумерації м. Коломия), Тернопільського, Закарпатського, Полтавського, Чернігівського, Кіровоградського, АРК та м. Севастополь, Чернівецького, Сумського, Хмельницького, Волинського і Черкаського.

Новини і прес-релізи