Новини

01.05.2011 12:19
Акція «3G модем за 1 гривню» для східних регіонів України та Львівської області продовжується у травні.

Оператор «Інтертелеком» продовжує відкривати нові можливості для абонентів одразу у 6 регіонах - Харківській, Дніпропетровській, Донецькій, Львівській, Запорізькій та Луганській областях.


 

Акції для абонентів інтернет тарифних планів.

«3G-модем за 1 гривню»

Почніть використовувати швидкісний мобільний 3G-інтернет від оператора «Інтертелеком» максимально просто, з акцією «3G-модем за 1 гривню».

Вигідні тарифні пропозиції, безлімітні тарифні плани, широка зона покриття по Україні, тарифні плани зі щоденною абонентською платою - кожен користувач не залежно від досвіду і рівня використання знайде привабливу пропозицію, як домашнього, робочого або мобільного інтернет доступу.

Акція «Модем за 1 гривню» дозволяє абонентам почати використовувати послуги оператора максимально знизивши витрати на придбання якісного, стабільного і сертифікованого обладнання. Кожному новому абонентові за умовами акції можливе придбання 3G модема за акційною вартістю від 1 гривні.

Термін дії акції з 19.04.11г. до 31.05.2011 р.

Детальніше

 

 
             

ec-122n.jpg

 

«Підключайся зі своїм» і отримуй бонуси

Акція «Підключайся зі своїм» - це додаткова можливість отримати бонуси при підключенні. «Інтертелеком» приготував цікаві акційні умови для всіх абонентів, які підключаться до послуг оператора з 19.04.2011 до 31.05.2011.

Акція «Підключайся зі своїм» дозволяє абоненту, який не бере участь в акції «3G модем за 1 гривню»і отримати суттєвий грошовий бонус до 540 гривень для оплати дзвінків, інтернет - трафіку, додаткових послуг та абонентської плати.
Детальніше
Новини і прес-релізи