Новини

28.03.2011 15:08
"Інтертелеком" запустив національну рекламну кампанію напередодні комерційної експлуатації мережі у східних регіонах і Львівській області

28 березня 2011 року стартував рекламний ролик першого національного CDMA - оператора "Інтертелеком". Ролик анонсує національне покриття "Інтертелеком", яке дає абонентові можливість користуватися прямим міським номером і мобільним 3G-інтернетом у будь-якій точці країни в межах телекомунікаційної мережі оператора. Транслюється відео ролик по чотирьох національних телеканалах України : «Інтер», «СТБ», «ICTV» і «Україна».

 

Рекламний відеоролик є частиною національної рекламної кампанії оператора, розпочатої  напередодні комерційної експлуатації мережі "Інтертелеком" у Львові, Донецьку, Дніпропетровську, Харкові, Луганську і Запоріжжі. До цього 21 березня стартувала рекламна зовнішня і радіокампанія в цих містах. Офіційне відкриття нових для оператора регіонів планується 19 квітня 2011г.

Генеральний директор "Інтертелеком" Акулов Б.М. : "Інтертелеком" долає новий рубіж у своєму розвитку. Початок комерційної експлуатації в східних регіонах і Львівській області стане знаковою подією не лише для компанії, але і для галузі в цілому. В Україні з'явиться CDMA-оператор зі всеукраїнським покриттям. На даний момент компанія проводить активну роботу над розгортанням телекомунікаційної мережі в цих регіонах".

Ідея рекламного ролика розроблена в співпраці з креативним агентством "Табаско". До реалізації проекту був залучений Сем Гріфіт, режисер, якому належить авторство технології WALKACROSS. Вперше технологія була використана режисером в США. Друга країна, яку "пройшов" Сем Гріфіт, - Україна.

Креативний директор рекламного агентства "Табаско" Смірнов Олександр: "Проект "Інтертелеком" унікальний. У нім практично немає комп'ютерної обробки. Кожен кадр ролика - окрема фотографія, знята за спеціальною схемою. Коли складаєш усе фото в послідовність, виходить, що людина йде з реальною швидкістю, а весь світ летить навколо нього, прискорений у багато разів. Такого ефекту можна досягти за допомогою комбінованих зйомок, але в нашій роботі усе по-чесному. Крок за кроком була пройдена уся країна, і у нас увесь час були мобільний зв'язок і 3G-інтернет.»

"Подібна зйомка завжди пов'язана з ризиком. Один знімальний день - це один дубль. Пройшовши з камерою усе місто, ти маєш на виході всього 3-4 секунди відео. Треба заздалегідь мати уявлення про майбутню картинку, про те, що вийде далі, оскільки можливості перезняти вже не буде", - стверджує асоціативний креативний директор рекламного агентства "Табаско" Мінчук Валентин.

Новини і прес-релізи