Новини

21.03.2011 12:07
Перший національний CDMA -оператор «Інтертелеком» оголошує про рестайлінг логотипу

21 травня «Інтертелеком» презентував свій оновлений логотип. Логотип зазнав значних змін. Шрифт було змінено на більш сучасний, збільшено диференцуючий елемент «парус».  У результаті,  логотип став динамічнішим. При цьому одним з головних завдань було зберегти впізнанність логотипу. Основна ідея рестайлингу логотипу полягає у бажанні  відобразити поточну стратегію оператора з акцентом на інноваціоність та динамічність компанії.
restyle-ukr.jpg                         
"За десять років роботи ми здолали складний і цікавий шлях - від маленького локального оператора до CDMA - лідера того, що надає всеукраїнське покриття. Оновлення логотипу "Інтертелеком" символізує вихід на новий етап розвитку і відображає головні цінності компанії : лідерство, надійність, якість, відкритість, соціальність, динамічність і інноваційний підхід до бізнесу. Новий етап у розвитку компанії дозволить абонентам "Інтертелеком" отримати доступ до якісно нових високотехнологічних послуг, максимально відповідати високим вимогам, які сучасний споживач вимогає від послуг зв'язку, - зазначив генеральний директор "Інтертелеком" Борис Акулов".

Новий логотип був розроблений у співпраці з креативним агентством "Tabasco". Креативний директор Олександр Смірнов : "Ми ради тому, що на ринку з'явився гідний конкурент стандарту GSM, і нам випала честь працювати над проектом національного лонча Інтертелеком. Оновлення логотипу оператора - це початок нового етапу розвитку ринку телекомунікацій України".

Новини і прес-релізи