Новини

16.03.2011 15:31
«Інтертелеком» вітає бізнес абонентів
На честь святкування десятиріччя компанія «Інтертелеком» вітає і приймає вітання від бізнес абонентів компанії.

На протязі десяти років співробітники «Інтертелеком» приділяє максимум зусиль для того, щоб наші послуги були якісними, надійними, цікавими та цінними для наших абонентів.

Генеральний директор Акулов Б.М.:

«Робота з бізнес абонентами становить один з пріоритетних напрямків компанії. Ми регулярно проводимо маркетингові акції, а також виводимо нові тарифні пропозиції для наших партнерів. Я особисто хочу висловити вдячність всім корпоративним абонентам компанії за довіру і співробітництво, а головне за надану можливість забезпечити Вас надійним і якісним зв'язком.»

На сьогоднішній день оператор обслуговує  більше 50 тисяч бізнес абонентів, надаючи голосовий зв'язок, швидкісну передачу даних, а також  індивідуальні телекомунікаційні рішення.

Привітати з ювілеєм «Інтертелеком» виявили бажання наступні компанії:

 

Дьома Л.В., начальник філії ВАТ «Державний ощадний банк України», м. Одеса

«Вітаємо Вас особисто, та Вашу компанію з 10-річем. Хочу побажати Вашому підприємству подальшого процвітання і стабільності, а Вам і Вашим колегам-доброго здоров'я, сил і завзятості в служінні справі. Наш колектив незмінно буде надійним і дружнім партнером Вашій фірмі.»

 

Стоянов Н.С., прокурор Миколаївської області, м. Миколаїв

 «Прийміть найкращі побажання з нагоди десятої річниці «Інтертелеком». З Днем народження! Бажаю, щоб мудрість, витримка і досвід допомогли Вам у вирішенні поставлених завдань та здійсненні задуманих планів на благо процвітання Вашої компанії!

 Щиро вдячні за надані якісні послуги зв'язку! »

 

Стоянова О.В., директор з маркетингу ТОВ «Сандора», м. Миколаїв

«ТОВ «Сандора» радий привітати компанію «Інтертелеком»з десятиріччям. Бажаємо Вам процвітання та подальших досягнень в завоюванні ринку, а також хочемо відзначити високу якість зв'язку, особливо на автомобільній трасі Миколаїв-Київ. Так тримати! »

 

Звєряков А.М., заступник Голови Правління АТ «ІМЕКСБАНК», м. Одеса

«У зв'язку з 10-річчям ТОВ «Інтертелеком», вітаю Вас з ювілеєм компанії, бажаю вашому підприємству успіхів і досягнень, подальшого процвітання і стабільності, а Вам і Вашим колегам - доброго здоров'я, сил і завзятості у служінні справі. АТ «ІМЕКСБАНК» був і залишається надійним і дружнім партнером Вашій фірмі, і сподівається на подальшу плідну співпрацю.»

 

 Генкін А.І., директор ООД АТ «Райффайзен Банк Аваль», м. Одеса

«Одеська обласна дирекція АТ «Райффайзен Банк Аваль» тривалий час отримує послуги CDMA-зв'язку від Вашої компанії, що особливо важливо для митних відділень АТ «Райффайзен Банк Аваль», де відсутня можливість використання дротового зв'язку. Дозвольте висловити Вам подяку за довгострокову і плідну співпрацю. "

 

 Ругуяк  В. С., директор ДМП «Івано-Франківськ-теплокомуненерго», м. Івано-Франківськ

«Бажаємо успішної праці, примноження клієнтів та дякуємо за співпрацю!»

 

Гармасар В. І., директор Хмельницького філіалу КРРТ, м. Хмельницький

«Від всієї душі вітаю компанію «Інтертелеком» з 10-річним ювілеєм. Бажаю подальшого розвитку й процвітання фірми. Бажаю всьому чудовому колективу подальших успіхів.»

 

Хибученко В.Г., директор КП "Севтеплоенерго", м. Севастопіль

«Шановні керівники та спеціалісти першого національного СДМА оператора в Україні, сердечно вітаємо Вас с 10-ти річним Ювілеєм, щиро бажаємо стабільності у роботі, творчих та фінансових успіхів, подальшого розвитку підприємства и лише позитивних відгуків ваших абонентів»

 

Коропецький С. М., директор ТОВ «Рівнетеплоенерго», м. Рівне

«Бажаємо Вам процвітання, збільшення клієнтської бази в разів триста. Тільки самодостатніх і креативно мислячих співробітників, з якими легко можна вийти на перші ряди світових рейтингів. ділового Вам довголіття і блискучої репутації!»

 

Чабан А.А., технічний директор РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал», м. Рівне

«Шановні партнери! прийміть наші найщиріші вітання з нагоди 10-ї річниці плідної та успішної діяльності ТОВ «Інтертелеком» на ринку України! 10 років - це чималий шлях випробувань і пошуків, це значний те6рмін, це вагома дата, це дійсно справжнє свято! Десятирічний ювілей дозволяє сміливо стверджувати, що Вам дійсно вдалося створити в Україні вдалий приклад високоінтелектуальної галузевої справи. здобути міцні позиції. завоювати своїх прихильників, створити власний імідж. Адже Ваша самовіддана праця ґрунтується на засадах професійності, порядності та високої відповідальності. зичимо усьому колективу ТОВ «Інтертелеком» міцного здоров`я, радісного настрою, добробуту. успіхів, оптимізму, впевненості у майбутньому, натхнення в щоденній праці, реалізації творчих планів та нових здобутків, блискучих ідей, та реальних можливостей для їхнього втілення! Хай Вам щастить на нелегкому й почесному професійному шляху! нехай наші партнерські й дружні відносини й надалі будуть такими ж міцними та плідними! професійного довголіття Вам, шановні партнери!»

 

Ганжина О. М., в.о. начальника Кримської Митниці, АР Крим

«Щиро вітаю Вас і Ваш колектив ТОВ «Інтертелеком» зі знаменною датою - 10 річницею з дня початку виробничої діяльності! Прийміть найщиріші вітання та добрі побажання від Кримської митниці в цей день. Хай ювілейний для Вас рік буде роком старту нових успішних проектів, точкою відліку нового етапу розвитку. Від всієї душі бажаю Вам подальших успіхів, міцного здоров`я, щастя, благополуччя, втілення в життя Ваших надій та планів! Здоров`я, щастя всьому колективу, вашим близьким та рідним!»

 

Кучугурна К. Л., заслужений працівник соціальної сфери України, голова «Черкаська обласна організація профспілки працівників державних установ», м. Черкаси

«Щиро вітаю всіх працівників компанії «Інтертелеком» з 10-річчям. Висловлюю щиру подяку від усіх користувачів нашої корпорації за уважне і шанобливе ставлення до абонентів, зручність та доступність!

Здоров'я, благополуччя, процвітання, успіхів у бізнесі.»

 

Братка  Э. П., директор   Управління МНС України в Чернівецькій області, м. Чернівці

"Щиро вітаємо ТОВ "Інтертелеком" з 10-річчам. Бажаємо великих досягнень, збільшення абонентської бази, стабільності та щиро дякуємо за якісний зв'язок, який завжди допомагає в нашій нелегкій праці. З Ювілеєм Вас!!"

 

Даниленко А. В., фінансовий директор ВАТ «Кіровоградобленерго», м. Кіровоград

«Щиро вітаємо Вас з 10-річчям заснування фірми. Бажаємо успіху та процвітання Вашому підприємству. Дякуємо Вам за плідну співпрацю та сподіваємось на її успішне продовження!»

 

Охотюк В. О., генеральний директор ТОВ «Вікторія-Феліз», м. Кіровоград

«Від імені ТОВ «Вікторія-Феліз»  щиро вітаємо Вас з 10-річним ювілеєм!

Ви всі ці роки трудилися заради досягнення високої мети - стати кращими. Прийміть сердечні вітання з нагоди ювілею Вашої компанії. За цими десятьма роками стоїть шлях становлення та розвитку. Він був важким і напруженим. Вам доводилося багато працювати. І праця Ваша була нагороджена, Ви досягнули відмінних успіхів, а Ваші послуги користуються попитом у споживачів. За 10 років, впродовж яких існує Ваша фірма, Ви закріпилися на ринку зв'язку України. Вас знають і поважають. Найкраща нагорода за Вашу титанічну працю - це Ваші клієнти. То ж прийміть найщиріші вітання і побажання процвітання і значних досягнень. Щиро зичемо працівникам ТОВ «Інтертелеком»  здоров'я, щастя і добра! Хай доля буде прихильною в усіх Ваших починаннях, а праця - щедрою на життєдайні плоди!

Наснаги Вам, віри і добробуту!»

 

Шайко С.П., директор ТОВ «Волиньфарм», м. Луцьк

«Вітаю компанію «Інтертелеком» з 10-річчям! Бажаємо Вам процвітання, успіхів у всіх починаннях, професіоналізму та професіоналів, творчих злетів та примноження статків.»

 

 Федина Н.О., директор ТОВ «Волиньтютюн», м. Луцьк

«Від всієї душі вітаємо оператора «Інтертелеком» з ювілеєм. Дякуємо за якісне обслуговування. Бажаємо колективу щастя, здоров'я та успіхів в роботі.»

 

 Колектив ХДЗ «Паллада», м. Херсон

«Вітаємо з ювілеєм, хочемо побажати Вашому підприємству подальшого процвітання і стабільності, а Вам і Вашим колегам - доброго здоров'я, сил і завзятості у служінні справі. Наш колектив незмінно буде надійним та дружнім партнером вашої фірмі. »

 

Колектив Херсонського національного технічного університету, м. Херсон

«Усі ці роки Ваша компанія надає якісні послуги місцевого та мобільного зв'язку стандарту CDMA. Ви забезпечуєте свободу комунікації між людьми, роблячи життя яскравим і вільним у часі та просторі. Завдяки компанії «Інтертелеком» ми маємо якісний, доступний, екологічно безпечний і конфіденційний зв'язок.

Десять років відбувалося постійне вдосконалення роботи компанії «Інтертелеком», зорієнтованої на професійне обслуговування. У Вас працюють справжні спеціалісти, які у своїй роботі використовують найпрогресивніші методи. Ми пишаємося досягненнями, що, безперечно, підтверджуються високими здобутками компанії.

На сьогоднішній день компанія «Інтертелеком» просуває нові технології зв'язку практично по всій території України.

Цей святковий день - чудова нагода, щоб щиро подякувати Вам за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм в обраній справі.

Висловлюємо Вам особливу подяку за плідну співпрацю з Херсонським національним технічним університетом.»

 

Масляк Т.Р., головний лікар ЦМКЛ, м. Івано-Франківськ

«Дякуємо за співпрацю, за хороший зв'язок і зручне користування.»

 

Шестопалов Р.Л., директор КП  "Івано-Франківськводоекотехпром", м. Івано-Франківськ

«Дякуємо за співпрацю та сподіваємось на подальшу спільну роботу.»

 

Радуцький А.Р., директор КП «Дирекція парків», м. Черкаси

«Я щасливий , що у нас є Ви»

 

Рижков С.С., ректор Миколаївського університету кораблебудування ім. Адмірала Макарова, м. Миколаїв
«Нехай подальша робота буде щедрою для Вас на цікаві плани, творчі успіхи, принесе із собою смак нових перемог, впевненість у правильності обраної мети та енергію для її досягнення. Щиро вдячні за надані послуги зв'язку. »

 

Бойчук С.Д., директор КРП «ВПВКГ м. Сімферополя», м. Сімферопіль

«Дякуємо компанії« Інтертелеком » за співпрацю з надання послуг зв'язку. Бажаємо і надалі успіхів у динамічному розвитку. Будьте лідерами серед всіх операторів зв'язку! »

 

Андріяс О.І., голова правління ВАТ «Цар-Хліб», м. Севастопіль

 «ВАТ«Цар-Хліб» вітає компанію «Інтертелеком» з 10-річчям від дня заснування, дякує за надійний та якісний зв'язок і бажає подальшого розвитку, фінансового благополуччя і міцного здоров'я співробітникам»

 

Зболерський Ю.М., фінансовий директор ТзОВ госпрозрахункова фірма "Камаз-Транс-Сервіс", м. Рівне

"Бажаємо Вам невичерпної енергії, здійснення всіх найкращих надій   і сподівань, успішної реалізації планів та  задумів. Нехай наступні роки будуть сповнені творчим натхненням, життєвою енергією, добром, злагодою та впевненістю  в завтрашньому дні. Бажаємо всьому Вашому колективу благополучча та успіхів! !!»

 

Клімова В.В., директор ТОВ " Нова Пошта", м. Полтава

"Компанія "Нова Пошта" вітає своїх партнерів та однолітків, компанію "Інтертелеком" з Ювілеєм. Бажає в майбутньому благополуччя, стабільного розвитку і вдячних клієнтів"

 

Іванішин А.Ю., директор КП «Полтававодоканал», м. Полтава

«Любі працівники «Інтертелеком»! Дозвольте привітати Вас з 10-річним ювілеєм вашої компанії. «Інтертелеком» міцно увійшов до нашого побуту, і ми вже не уявляємо, як могли раніше обходитись без ваших послуг. Бажаємо компанії «Інтертелеком» в цей день подальшого процвітання, творчих успіхів, нестандартних рішень і подальшого розвитку.»

 

Загородній І.І., директор Волинського обласного спеціалізованого ремонтно-будівельного підприємства протипожежних робіт, м. Луцьк

«Прийміть найкращі побажання з ювілеєм 10-річницею компанії! Нехай у Вас будуть тільки радісні та світлі дні, творчих злетів, 3G-швидкісного розвитку та подолання всіх перепон та конкурентів! Удачі, процвітання.»

 

Довгалюк М. І., директор СРБП «Хмельницькліфт», м. Хмельницький

«Від всієї душі вітаю з ювілеєм. Бажаю подальшого розвитку та успіхів»

Новини і прес-релізи