Новини

16.03.2011 10:34
16 березня 2011 року компанія "Інтертелеком" відзначає 10-річчя своєї діяльності на українському ринку CDMA-зв'язку. Звернення Генерального директора "Інтертелеком" до абонентів.

Шановні друзі!

Десять років ми разом. За цей строк мобільний зв’язок в нашій країні пройшов шлях від дорогої послуги для обраних до щоденного засобу спілкування, доступного всім. Сучасна людина вже не мислить своє життя без мобільного телефону та Інтернету. Ми разом опановували нові технології: мобільний телефон із звичайного пристрою голосового зв’язку поступово перетворився у засіб доступу до інтернету, фотоапарат та навіть телевізор. І все ж таки він все ще залишається телефоном, в якому кожен день ми чуємо голоси наших друзів та близьких.

Телекомунікації розвиваються настільки швидко, що багато наших досягнень вже стали історією. Сьогодні Інтертелеком переходить від юності до зрілості. Компанія стала помітним ігроком на українському ринку телекомунікацій, який забезпечує впевненим зв’язком більше п’ятисот тисяч абонентів. При цьому ми залишаємося молодим та енергійним оператором, який обрав свій особливий шлях розвитку, завдяки вмілому використанню технології CDMA зміг зайняти свою нішу на високо конкурентному ринку послуг зв’язку.

Ми вдячні органам влади та управління України всіх рівнів за підтримку розвитку підприємства, за залучення наших можливостей до вирішення важливих соціальних та державних задач.
Ми вдячні нашим партнерам – українським та іноземним операторам зв’язку, постачальникам та виробникам абонентського та мережевого обладнання, нашим підрядникам за багаторічне взаємовигідне співробітництво.

За минулі десять років у житті кожного з нас відбулося багато подій, які дали нам унікальний досвід, допомогли знайти упевненість в своїх силах. Я хочу подякувати кожному абонентові мережі «Інтертелеком» за те, що весь цей час ми були разом, за довіру, надану нашій компанії. Без вашої потреби в наших послугах все, що ми робили, позбавлене всякого сенсу. Разом ми багато чого встигли зробити, але все саме цікаве тільки починається.

Сьогодні Інтертелеком впевнено дивиться в майбутнє. Завдяки роботі на вістрі технічного прогресу, за минулі роки в нашому колективі виросли десятки фахівців, які складають «золотий» фонд галузі і це є запорукою підвищення ефективності діяльності компанії, її подальшого економічного розвитку. Колективом створено сучасний технічний фундамент підприємства та накопичений великий досвід роботи з просування послуг. У нас великі плани: ми продовжимо розширювати географію нашої мережі і освоювати нові регіони, розробляти тарифні новинки, впроваджувати передові послуги та технології наступного покоління і постараємося виправдати найсміливіші очікування наших абонентів і інвесторів.

Генеральний директор
ТОВ «Інтертелеком»
Акулов Б.М.

Новини і прес-релізи