Новини

14.03.2011 16:37
14 березня 2011 року відбулася прес-конференція Генерального директора Інтертелеком Акулова Б.Н., присвячена 10-річчю компанії

У ході спілкування з журналістами Борис Акулов підвів підсумки розвитку компанії за десять років.

Загальні результати роботи за 10 років.
В даний час оператором створена найсучасніша технічна база телекомунікаційної мережі та  мережа базових станцій, завдяки чому надаються послуги більш ніж в 4000 населених пунктах України.
Компанія «Інтертелеком» надає послуги мобільного зв'язку, місцевого зв'язку з бездротовим доступом і бездротового Інтернету третього покоління (3G).
На сьогоднішній день в Україні функціонує 61 офіційний центр обслуговування абонентів (ЦОА). З них 24 обласних і 37 районних ЦОА.
Піклуючись про зручність своїх абонентів, компанія «Інтертелеком» активно розширює мережу своїх торгівельних пунктів. На сьогоднішній день кількість таких пунктів дилерської мережі становить 1382, з яких 508  - в національних мережах.
Для просування та реалізації своїх послуг компанія «Інтертелеком» уклала партнерські угоди з такими великими всеукраїнськими мережами як: «Алло», «Євросеть», «Ельдорадо», «МобіДік», «Проторія», «Вухо.ком», «Ringoo».
Дилерська мережа компанії представлена в більш ніж 300 населених пунктах.
Компанія «Інтертелеком» відкрила більше 73 тис. пунктів, в яких, абоненти можуть поповнити рахунок.
За 10 років абонентами оператора стали понад півмільйона людей. За підсумками 2010 року компанія «Інтертелеком» вийшла на 2 місце за кількістю абонентів в CDMA сегменті, частка ринку оператора за підсумками 2010 року склала 34,3%.
 

Рік

Абонентська база

2001 426
2002 7110
2003 11788
2004 17591
2005 26736
2006 34070
2007 105830
2008 245500
2009 371830
2010 506296

 

Одним з основних переваг, при підключенні до голосових тарифних планів, є надання абоненту прямого міського номера або районного для сільської місцевості, а також в якості конвергентної послуги - мобільний номер з кодом 094 в одному апараті.
У березні 2011 року абонентам буде запропонована послуга SIP-телефонії (Інтернет телефон), що дозволить телефонувати, використовуючи свій номер (місцевий або мобільний) з будь-якої точки світу, де є доступ до мережі Інтернет.
Абоненти також отримують спеціальні пропозиції: можливість дзвонити на міжнародні напрямки за доступною ціною, програми лояльності, бонуси за вхідні дзвінки.

Інтернет

Завдяки технологічному лідерству Інтертелеком забезпечує своїм абонентам комфортні можливості мобільного спілкування. Інтертелеком одним з перших в Україні впровадив мережу третього покоління - 3G (технологія EVDO Rev.A). Це означає, що абоненти можуть вільно користуватися бездротовим Інтернетом зі швидкістю передачі даних до 3,1 Мбіт / с на території покриття мережі Інтертелеком (мережа покриття EVDO). На всій решті території покриття мережі Інтертелеком діє технологія CDMA1X зі швидкістю передачі даних до 153 Кбіт / с, яка також затребувана сьогодні.
Однією з найважливіших складових роботи з абонентами компанії є надання якісного сервісного обслуговування. У кожному Центрі обслуговування абонентів відкритий сервісний відділ, в якому можна налаштувати абонентське обладнання для коректної роботи в мережі компанії і, при необхідності, здійснити його ремонт. Інформаційну підтримку абонентів здійснює колл-центр компанії, що працює в цілодобовому режимі. На офіційному сайті компанії «Інтертелеком» впроваджена Автоматична система самообслуговування, що дозволяє абонентові самостійно активувати необхідні послуги, змінювати тарифні плани та перевіряти стан рахунку.
Особливу увагу в компанії приділяють реалізації соціальних проектів. Безкоштовно або на пільгових умовах підключені і обслуговуються в мережі ветерани та інваліди ВВВ та інші пільгові категорії населення України. Надається допомога у телефонізації дитячих садів, шкіл, лікувальних установ та інших об'єктів соціальної сфери.
Вперше в Україну, Інтертелеком реалізував програму телефонізації сільської місцевості. Завдяки зусиллям колективу компанії та можливостям технології CDMA, вдалося телефонізувати найвіддаленіші куточки нашої країни і вирішити проблему черги на встановлення телефону.
Інтертелеком планує і далі розвивати інфраструктуру мережі в регіонах присутності, створюючи нові унікальні можливості для роботи поза офісом, пропонуючи мобільні рішення для розвитку бізнесу, спілкування та відпочинку. У 2011 році почнеться комерційна експлуатація мережі на території всієї Східної України та Львівської області. Компанія планує установку нових базових станцій, значно поліпшити вже існуючу зону покриття мережі, розширити зону дії EVDO, надавши можливість ще більшій кількості наших абонентів користуватися 3G Інтернетом. Вперше у світі ми завершили тестування технології EVDO Rev B + на комерційній мережі Інтертелеком і вже розпочато підготовку до комерційної експлуатації. Необхідно відзначити, що на завершальному етапі впровадження технології швидкість передачі даних склала 14,7 Мбіт / с. Розвиваючи стандарт CDMA на території Україні, «Інтертелеком» є ініціатором становлення ринку інформаційних та комунікаційних послуг в національному масштабі, надає користувачам засоби доступу до цих послуг і прагне до лідерства в просуванні інноваційних рішень для досягнення фінансово-економічних результатів.

 

  10-1.jpg

10-2.jpg

10-3.jpg

10-4.jpg

10-5.jpg

10-6.jpg

10-7.jpg

10-8.jpg

Новини і прес-релізи