Новини

01.01.2011 10:40
Модеми за акційною ціною - 199 гривень!
Мобільний Інтернет стає максимально доступним.

Підключайтеся з 1 по 31 січня до нового тарифного плану «Доступний Безліміт» і придбайте новий модем Huawei EC 325 або Huawei EC 321 за спеціальною ціною 199 гривень*.

Тарифний план «Доступний Безліміт» - це необмежений обсяг МБ всього за 65 грн. на місяць зі швидкістю доступу до 153 Кбіт / с. Підключившись до послуги «Доступний Безліміт», Ви зможете скористатися необмеженим доступом до мережі Інтернет, не думаючи про трафік і час перебування в мережі. Також наші абоненти можуть підключити послугу «Нічний безліміт» зі швидкістю передачі даних до 3,1 Мбіт / с (технологія EV-DO Rev A (3G)). За абонентську плату 45 грн. на місяць абоненту надається необмежений доступ в Інтернет в нічний час (з 0:00 до 8:00). Послуга «Нічний безліміт» призначена для активних Інтернет-користувачів, яким необхідна висока швидкість передачі даних для скачування «важких» файлів за лічені хвилини. Таким чином безлімітний Інтернет вам буде коштувати всього 110 грн. на місяць. Вночі швидкість до 3.1 Мбіт / с, вдень до 153 кбіт / с. У даний момент перевести з режиму роботи CDMA 1X в режим EV-DO можливо у ручному режимі. Для цього необхідно скористатися базовим програмним забезпеченням, яке передбачено виробником обладнання та встановити ці налаштування вручну.

Активувати послугу «Нічний безліміт» або відмовитися від неї можна в будь-який зручний для Вас час протягом місяця. Для цього можна скористатися АССА (автоматична система самообслуговування) на сайті компанії «Інтертелеком».


* Huawei EC 325 і Huawei EC 321 не підтримують EVDO Rev A (швидкість передачі даних до 3,1 Мбіт / с.). Для підключення послуги «Нічний безліміт» необхідно придбати модем, що підтримує 1X та EVDO Rev A.

Новини і прес-релізи