Новини

29.12.2010 16:22
У мережі Інтертелеком півмільйона абонентів.

Кількість абонентів першого національного CDMA оператора «Інтертелеком» досягла 500 тисяч.

500-тисячний абонент був підключений 29 грудня в м.Черкаси. Ним став приватний підприємець Євген Васильєв. «Послугами компанії« Інтертелеком »я користуюся вже кілька років. Вирішив переоформити свій нинішній тарифний план на більш вигідний і став 500-тисячним абонентом, - зазначив Євген Васильєв. - Мені як власнику свого бізнесу, необхідно бути постійно на зв'язку зі своїми замовниками, співробітниками. Користуватися зв'язком від Інтертелекому зручно. До мого телефону підключений не тільки прямий міський номер, але і мобільний Інтернет. Я хочу подякувати колективу компанії за хороший сервіс і якісний зв'язок ».

На згадку про цю знаменну подію Євгену Васильєву був вручений подарунок від компанії «Інтертелеком» - комунікатор і два роки безкоштовного обслуговування на  тарифному планы «Все разом 99».

«Збільшення кількості абонентів нашої мережі до 500 тисяч - це знакова подія в розвитку Інтертелекому, - заявив генеральний директор компанії Борис Акулов .- Вибір наших абонентів, їхню довіру підтверджує, що наша компанія займає лідируючу позицію на ринку телекомунікаційних послуг стандарту CDMA в Україні. Подолання цього рубежу стане гарним підсумком року, що минає. У цілому ми виконали поставлені перед нами завдання. Завершено проект з введення в експлуатацію номерних ємностей у 6 великих обласних центрах країни. Активно будується мережа базових станцій у Східній Україні та Львівській області. У наших планах - впровадження нових послуг і подальше поліпшення сервісу для наших абонентів. Ми докладемо максимум зусиль для того, щоб якісні послуги місцевого і мобільного зв'язку, 3G Інтернету були доступні у кожному куточку України».

 

abon-011.jpg

abon-022.jpg

Новини і прес-релізи