Новини

14.12.2010 15:05
Компанія «Інтертелеком» розпочинає продаж «коробкового» рішення для мобільного 3G Інтернету - «Легко стартуй»!

14 грудня почався продаж «коробкового» мобільного 3G Інтернету від компанії «Інтертелеком». Ця пропозиція розроблена «Інтертелекомом» як універсальне рішення для організації швидкого мобільного доступу до 3G Інтернету з будь-якого комп'ютера під управлінням ОС Windows.

«Коробкові» рішення укомплектовані сертифікованим USB-модемом Huawei EC 226 з підтримкою EVDO Rev.A і, для зручності абонентів, в модемі вже запрограмований тарифний план «3G Адреналін». Встановити модем і активувати тарифний план абонент зможе самостійно і весь процес займає кілька хвилин. Особливість цього тарифного плану в тому, що при підключенні не потрібно укладати договір з «Інтертелекомом» і в цьому тарифному плані відсутня абонентська плата. Вартість 1 МБ складає 9 копійок. Також для всіх користувачів продукту «Легко стартуй!» компанія «Інтертелеком» передбачила подарунок - при активації «коробкового» рішення на рахунок нараховується 500 бонусних МБ. Абонент може самостійно розширити можливості тарифного плану «3G Адреналін», підключивши до нього одну з 11 додаткових послуг, що дозволяють вибирати необхідний об'єм Інтернет-трафіку.

Управляти тарифним планом абонент може самостійно за допомогою автоматичної системи самообслуговування (АССА) на сайті компанії «Інтертелеком».

«Легко стартуй!» можна придбати в мережі магазинів «Алло», «Комп'ютерний всесвіт», «Вухо.ком» і у офіційних дилерів компанії «Інтертелеком». Вартість «коробкового» рішення «Легко стартуй!» складає 349 грн.

Новини і прес-релізи