Новини

26.11.2010 11:03
Компанія «Інтертелеком» забезпечила мобільним Інтернетом і телефонним зв'язком дитячий садок для дітей з обмеженими можливостями «Зірочка» в м. Черкаси

Компанія «Інтертелеком» продовжує реалізацію  програми щодо забезпечення соціально значимих закладів сучасними технологіями передачі даних.

Так, протягом останнього місяця вже телефонізовано Центр матері та дитини в м. Канів та надано мобільний Інтернет і прямий міський телефонний номер Кіровоградському психоневрологічному інтернату.

26 листопада компанія «Інтертелеком» надала мобільний Інтернет і телефонний зв'язок дитячому садку для дітей з обмеженими можливостями «Зірочка» в Черкасах.
«У нашому дитячому садку виховуються 40 дітей, у віці від 3 до 7 років. Це діти, яким поставлено діагнози розумова відсталість, дитячий церебральний параліч і синдром Дауна. Вони потребують особливого догляду і для їх соціальної адаптації використовуються спеціальні методики навчання. Ці методики постійно удосконалюються, з'являється нова інформація. Тепер, коли й у нас з'явився Інтернет, ми зможемо стежити за новою інформацією, обмінюватися досвідом з колегами з інших міст », - зазначила директор « Зірочки »Світлана Скляр.

«Соціальна політика - це одна з найважливіших складових діяльності компанії« Інтертелеком ». Ми завжди намагаємося підтримувати соціальні та благодійні проекти, надаючи послуги нашої компанії. До кінця цього року ми плануємо надати доступ до Інтернету ще кільком навчальним закладам. При цьому особливу увагу ми приділяємо інтернатам та дитячим будинкам, які розташовані у невеликих містах і селах, там, де провести дротовий Інтернет неможливо або дуже дорого. Бездротовий Інтернет від «Інтертелеком» дозволяє дітям отримати доступ до сучасних можливостей для навчання і отримання якісної освіти », - заявив начальник департаменту абонентського обслуговування компанії« Інтертелеком »Андрій Семенов.

Компанія «Інтертелеком» - це національний CDMA оператор, що надає послуги мобільного та стаціонарного зв'язку, бездротового Інтернету.
Основними перевагами  стандарту зв'язку CDMA є висока швидкість передачі даних, безпека для здоров'я людини, висока захищеність мережі від прослуховування, низька вартість послуг зв'язку.

Новини і прес-релізи