Новини

20.11.2010 10:40
Перший національний CDMA оператор «Інтертелеком» проводить спільну акцію з магазинами електроніки та побутової техніки «МегаМакс»

20 листопада стартує спільна акція компанії «Інтертелеком» і магазинів електроніки та побутової техніки «МегаМакс» - «Мобільний бонус».

Всі покупці магазинів електроніки та побутової техніки «МегаМакс» у м.Києві зможуть взяти участь в акції «Мобільний бонус». Для того, щоб стати учасником акції, необхідно зробити покупку на суму не менше 150 грн. З касовим чеком, покупець отримує подарунковий сертифікат компанії «Інтертелеком», що дає можливість придбати мобільний телефон, 3G модем при підключенні до тарифних планів мережі зі знижкою 50 або 100 грн. Якщо сума, зазначена в чеку складає від 150 до 300,99 грн., сума знижки складе 50 грн. Якщо сума чека перевищує 301 грн., то знижка на обладнання складе 100 грн.

Знижка на телефони надається при підключенні до наступних голосових тарифних планів: «Єдиний тариф», «Мегаполіс», «Розмовляй», «Моє місто 2009 »,« Відпочивай! »та « Свобода слова ». Знижка на модеми надається при підключенні до інтернет-тарифних планів: "3G Адреналін", "3G Юзер", "Вільний доступ", "Доступний безліміт". 

Для того, щоб скористатися знижкою на мобільне обладнання, достатньо відвідати Центр продажу компанії «Інтертелеком», підключитися до прямого міського номеру або 3G Інтернету і показати подарунковий сертифікат і чек магазину «МегаМакс».

Крім цього, всі нові абоненти «Інтертелеком» при підключенні до голосових або Інтернет тарифних планів, отримують бонус - 2011 хвилин для дзвінків на місцеві номери або 2011 МБ для роботи в Інтернеті.

Одержати подарунковий сертифікат можна в магазинах електроніки та побутової техніки "МЕГАМАКС" у м. Києві по наступних адресах:

• вул. Старовокзальна, 21
• вул. Горького, 50
• пр-т Московський, 6
• вул. Братиславська, 52
• вул. Беломорська, 1-А (ЦТ Даринок)
• Кільцева дорога (ТЦ "4room")
• вул. Сурікова, 3

Акція триватиме з 20 листопада до 31 грудня 2010 року.

Новини і прес-релізи