Новини

03.11.2010 14:04
Перший національний CDMA оператор «Інтертелеком» ввів у комерційну експлуатацію номерні ємності у всіх обласних центрах України

З 3 листопада в Запоріжжі введена в експлуатацію номерна ємність у кількості 30 тис. номерів: (61) 7070000 - (61) 7099999, а також введена в експлуатацію номерна ємність у кількості 30 тис. номерів у Луганську: (64 "2") 720000 -729999, (64 "2") 750000 - 769999.

Таким чином, номерні ємності «Інтертелеком» введені в комерційну експлуатацію в усіх обласних центрах України. Наступним етапом стане розширення зони покриття мережі і початок її комерційної експлуатації на території всієї Східної України та Львівської області.

На базі нових номерів абоненти в цих містах зможуть отримати повний перелік послуг компанії «Інтертелеком»: фіксованого зв'язку з прямим міським номером, мобільного зв'язку та високошвидкісного бездротового Інтернету на базі технології EVDO (3G).

«Введення в експлуатацію номерної ємності в Запоріжжі та Луганську є знаковою подією для нашої компанії, тому що завершено черговий складний проект. Це була напружена дванадцятимісячна робота з організації взаємопідключень з мережами ВАТ «Укртелеком» та інших операторів у 6 великих обласних центрах України. У даний момент загальна ємність мереж місцевого бездротового зв'язку, якими володіє компанія у містах і районах країни, перевищує 800 тисяч номерів - говорить Борис Акулов, генеральний директор «Інтертелеком» - Хотів би відзначити, що цей проект був реалізований завдяки взаємовигідній співпраці з ВАТ «Укртелеком». Ми докладемо максимум зусиль для того, щоб якісні та недорогі послуги місцевого і мобільного зв'язку, бездротового Інтернету були доступні у кожному, навіть найвіддаленішому, районному центрі, селищі або селі».

Новини і прес-релізи