Новини

27.10.2010 14:46
Компанія «Інтертелеком» удосконалює систему оцінки якості послуг

Підвищення якості послуг є одним із пріоритетних напрямків у діяльності компанії "Інтертелеком".

Система оцінки якості в компанії "Інтертелеком" заснована на постійному моніторингу якості послуг передачі голосу й високошвидкісної передачі даних, а також якості обслуговування абонентів.

Для зниження кількості звернень абонентів із приводу якості зв'язку, з початку року був проведений цілий ряд заходів для поліпшення передачі сигналу: установка додаткових базових станцій, модернізація обладнання, удосконалення системи вимірів рівня якості передачі сигналу в зоні покриття мережі.

Була максимально спрощена процедура звернень абонентів з питаннями щодо якості зв'язку або обслуговування. Абонентові досить подзвонити або зв'язатися за допомогою послуги "Онлайн консультант" зі співробітниками колл-центра компанії й подати заявку. Термін реагування на заявку не перевищує трьох робочих днів.

Також компанія "Інтертелеком" впровадила систему перевірки якості обслуговування з використанням методик "Таємний покупець" і "Таємний дзвінок".

Начальник департаменту абонентського обслуговування Андрій Семенов відзначив: "Завдяки вдосконалюванню системи оцінки якості послуг і мірам, які ми вже впровадили, нам удалося домогтися зниження кількості звернень абонентів з питаннями щодо якості  зв'язку та обслуговування на 40 %. Ми намагаємося оперативно реагувати на зауваження наших абонентів і додаємо максимум зусиль для того, щоб їм було зручно й легко користуватися нашими послугами".

Новини і прес-релізи