Новини

22.09.2010 10:38
Популярність послуги "Онлайн консультант" від компанії "Інтертелеком" впевнено набирає обертів

Незважаючи на те, що з моменту запуску послуги "Онлайн консультант" на сайті компанії пройшло всього три тижні, їй встигло скористатися більше 20 тис. чоловік.
Найбільше  питань онлайн  консультантові надходить із Одеси - 16%,  трохи менше з Києва -13%. На третьому місці по кількості питань виявився Крим - 10 %.

Відповідно до статистики, найбільш популярними є питання про тарифні плани й послуги компанії,  бонусах і знижках для абонентів мережі "Інтертелеком".

Особливо оцінили можливість спілкування у реальному часі з онлайн консультантом Інтернет- абоненти компанії. Тепер, не відволікаючись від роботи у всесвітній мережі, вони можуть одержувати всю необхідну інформацію про послуги компанії "Інтертелеком".

Пік активності звернень до онлайн консультанта був відзначений 10 вересня.  У цей день компанія "Інтертелеком" запустила три нових тарифних плани: "Все разом", "3G Адреналін", "Вільний доступ".

Нагадаємо, що 1 вересня компанія "Інтертелеком" запустила на своєму офіційному сайті нову послугу - "Онлайн консультант".
Новий сервіс дозволить заощаджувати час і значно полегшити пошук необхідної інформації. Дана послуга - це інтерактивне спілкування з консультантом у вікні браузера за аналогією із чатами. Абоненти можуть задавати будь-які  питания  щодо обслуговування, тарифних планів, послуг, мобільного обладанання, а також одержувати інформацію про заплановану й існуючу зону покриття CDMA 1X і EVDO (3G) від компанії «Інтертелеком».

Попередні новини:

Вибрана новина:

  • 22.09.2010 10:38

    Популярність послуги "Онлайн консультант" від компанії "Інтертелеком" впевнено набирає обертів

Подальші новини:

Новини і прес-релізи