Новини

10.09.2010 16:21
Нова лінійка тарифних планів "Все разом!"
Голосові та Інтернет-послуги в одному тарифному плані за одну абонентську плату!

Компанія "Інтертелеком" пропонує нову лінійку тарифних планів "Все разом".  Підключайтеся до прямого міського номера й одержуйте величезний набір послуг за одну абонентську плату: дзвінки усередині мережі безкоштовно й необмежено, безкоштовні хвилини для дзвінків на місцеві номери, щомісячний обсяг безкоштовних МБ, щомісячний обсяг безкоштовних СМС, вигідні тарифи  на мережі мобільних операторів і на міжнародні дзвінки. Все це включено в нові тарифні плани від компанії "Інтертелеком" - "Все разом!".

Тарифні плани "Все разом!" - для  економії коштів. Тарифи на голосові й Інтернет- послуги значно дешевше, ніж при використанні цих послуг окремо.

Тарифні плани "Все разом!" - для зручності у використанні. Абоненти одержують голосові й Інтернет- послуги в одному тарифному плані й на одному пристрої, наприклад, комунікаторі або смартфоні. Один девайс завжди із собою, у будь-якому місці й у будь-який час.

Тарифні плани "Все разом!" - для зручності в оплаті. Дві послуги - один номер, один рахунок. Платити простіше й швидше.
Підключайтеся на нові тарифні плани й активуйте додаткові послуги,  які допоможуть вам істотно заощаджувати. Ви можете заробляти на вхідних дзвінках активувавши послугу "Легко заробляй!". Скористайтеся послугою Мобільний обмін та за завантажений  трафик Вам будуть нараховуватися безкоштовні хвилини для дзвінків на  мережі мобільних операторів, а за вихідні дзвінки ви будете одержувати  МБ у подарунок. Беріть участь у програмі лояльності  "Світ Інтертелеком" і одержуйте знижки на абонплату, подарунки при оплаті рахунків і багато  іншого.

Тарифні плани "Все разом!" - поєднують голосові, Інтернет й додаткові корисні послуги.

Новини і прес-релізи