Новини

10.09.2010 16:15
"Легко заробляй" з Інтертелекомом
Приймай вхідні дзвінки та одержуй за це грошові бонуси!

З Інтертелекомом заробляти гроші можна дуже легко й просто. Більше спілкуватися по телефону із друзями, колегами, родичами. І за це компанія "Інтертелеком" буде нараховувати Вам грошові бонуси.

Як почати заробляти з нами? Для цього необхідно приймати дзвінки на свій мобільний номер з кодом 094. Мобільні номери безкоштовно надаються всім абонентам голосових послуг від Інтертелекому. Грошові бонуси нараховуються в тому випадку, якщо прийнятий вами дзвінок зроблений з номерів українських мобільних операторів (крім прямих міських мобільних номерів) або ви відповіли на міжнародний дзвінок. За дзвінки з номерів мережі Інтертелеком і прямих міських номерів всіх операторів зв'язку України бонуси не нараховуються. Скільки можна заробити? Перші 30 хвилин вхідних дзвінків оплачуються в розмірі 10 коп. за хвилину. Від 30 хвилин до 500 хвилин на місяць - 20 коп. за хвилину.

За вхідні дзвінки понад 500 хвилин на місяць бонуси не нараховуються. Нарахування бонусів за вхідні дзвінки, отримані на номер з кодом 094 відбувається протягом  календарного місяця, а не з дати підключення послуги.

Всі абоненти компанії "Інтертелеком", які користувалися послугою "Легкі гроші" з 10.09.2010р. автоматично стають учасниками програми "Легко заробляй"  (крім абонентів тарифного плану «Свобода слова" і корпоративних тарифних планів). Активувати послугу "Легко заробляй"" можна відправивши СМС на номер 7778, у системі АССА, у Центрах продажу або у дилерів компанії. Вартість активації становить 10 грн. Послуга діє до 31.12.2010р. Детальніше

Новини і прес-релізи