Новини

07.06.2010 18:09
У тестовому режимі запущена інтерактивна інформаційно-довідкова система (IVR)
Компанія «Інтертелеком» 4 червня 2010 року запустила у тестовому режимі інтерактивну інформаційно-довідкову систему  (IVR).
 
Система IVR (Interactive Voice Response) – це система інтерактивної голосової відповіді, голосових меню, при використані яких  абонент спілкується з автоматичним звуковим інтерфейсом – автоматичним інформатором. Програмне забезпечення для системи IVR було розроблено спеціалістами компанії «Smile-Soft». Тепер абонентам компанії «Інтертелеком» достатньо подзвонити по телефону *750 та за допомогою голосових підказок системи отримати інформацію про стан рахунку та способах його поповнення, про нараховані бонуси, про активовані тарифні плани та послуги.
Також компанія «Інтертелеком» надає можливість користуватися цією системою абонентам, які здійснюють дзвінок з телефонів інших операторів зв’язку. У такому разі, телефонувати потрібно на номера  номера -094-505-07-50 або 0-800-505-075.
 
Абонент може отримати інформацію про засоби поповнення рахунку або дочекатися з’єднання з оператором центру. Це особливо зручно, коли мобільний телефон підключений до мережі «Інтертелеком» загубили або його вкрали та його потрібно заблокувати.
 
З 4 червня 2010 року інтерактивна інформаційно-справочна система працює безкоштовно, цілодобово та без вихідних для усіх абонентів компанії «Інтертеком» на території всій України.
Новини і прес-релізи