Новини

01.05.2010 09:16
Травневі пропозиції від Інтертелеком

Простий старт для максимального спілкування!  

Підключайте  прямий міський номер та мобільний телефон всього за 199 гривень і спілкуйтеся по максимально вигідних тарифах.

Всього за 199 гривень Ви можете підключитися на тарифний план «Моє місто 2009» і придбати  мобільний телефон з прямим міським номером. Міський номер, який завжди в кишені - це дуже зручно.

До 31 травня 2010 року Ви  можете підключитися до будь-якого голосового тарифного плану від «Інтертелеком» і ми запропонуємо Вам телефон за спеціальними акційними цінами.  Докладніше

Умови акції для корпоративних абонентів

  tel-act-1-04.jpg

 

 


 

Розмовляйте удвічі більше по Мобільній формулі!

 

 «Мобільна формула 2010»  - це удвічі більше пакетних хвилин за стандартну абонентську плату!
Ставши учасником акції в період з 1 по 31 травня, абоненти мережі Інтертелеком можуть спілкуватися в два рази вигідніше: протягом шести місяців отримувати додаткові бонусні хвилини у подвійному розмірі від встановленого об'єму послуг в тарифному плані. При цьому Ваша абонентська плата не збільшується!

З нами Ви не тільки одержуєте за стандартну абонентську плату у два рази більше послуг, з нами Ви заробляєте на вхідних дзвінках! За кожну хвилину розмови, грошові бонуси по акції «Легкі гроші 2010».

 

 

Акція «Всі друзі» - зберіть друзів на травневі свята та отримуйте бонус до 150 гривень!

 

Не забудь запросити свого друга підключитися до мережі «Інтертелеком» і він віддячить тобі грошовим бонусом!

З 1 по 31 травня кожен абонент, що підключився, може відправити SMS на номер 5556 та надіслати грошовий бонус - дарунок будь-якому абонентові «Інтертелеком».  Нарахований Вам бонус можна використовувати протягом необмеженого часу!

Запроси друга до сім’ї «Інтертелеком», отримай у вдячність бонус і насолоджуйтеся спілкуванням усередині мережі Першого національного CDMA оператора України по нуль копійок за хвилину!

Робити дарунки завжди приємно, а з «Інтертелеком»  надіслати грошовий бонус - просто!  У мережі «Інтертелеком» - всі друзі!  Докладніше

 

Брендований 3G модем за акційною ціною від «Інтертелеком»!


Лише вигідні пропозиції для інтернет-абонентів мережі «Інтертелеком»! З 1 по 31 травня підключайтеся до високошвидкісного безпровідного 3G Інтернету і отримуйте usb-модем за спеціальною ціною від 1 гривни.

Обирайте будь-який з тарифних планів «Мобільне жіття Revolution 95-275», і ми запропонуємо Вам брендоний модем Huawei ЄС 226 за спеціальними цінами, у тому числі і 1 грн.!

Докладніше

ec226_n1.jpg 
Новини і прес-релізи