Новини

01.04.2010 16:31
Свіжі акційні пропозиції від «Інтертелеком»

  

Простий старт! Підключитися до мережі «Інтертелеком» стало ще простіше!

«Простий старт» - це прямий міський номер і мобільний телефон усього за 199 гривень.


Підключайтеся у квітні до мережі «Інтертелеком» і беріть участь в акції «Простий старт» від «Інтертелеком» (терміни дії акції з 1.04 по 30.04).
Ви підключаєтеся до прямого міського номера на тарифний план «Моє місто 2009» і одержуєте мобільний телефон  усього за 199 гривень. Міський номер, що завжди з Вами, це дуже зручно. До того ж, у мережі «Інтертелеком» всі абоненти можуть спілкуватися безкоштовно, а дзвінки на місцеві міські номери понад пакету тарифікуються по мінімальній вартості.
До 30 квітня 2010 року Ви також можете підключитися до будь-якого голосового тарифного плану від «Інтертелеком» і ми запропонуємо Вам телефон по спеціальній акційній ціні від однієї гривні. Докладніше

  tel-act-1-04.jpg

 

 


Акція «Мобільна формула 2010» триває: подвоюйте обсяг пакетних хвилин безкоштовно!


Запрошуємо Вас підключитися до прямого міського номера від «Інтертелеком» і до 30 квітня взяти участь в акції «Мобільна формула 2010».
З акцією «Мобільна формула 2010» спілкуватися у два рази вигідніше: Ви отримуєте додаткові бонусні хвилини у подвійному розмірі від установленого обсягу послуг у тарифному плані протягом шести місяців! При цьому абонентська плата не змінюється.

З 10 квітня скористатися умовами цієї акції зможуть не тільки нові абоненти, але й ті, що вже користуються послугами зв'язку «Інтертелеком».
З нами Ви не тільки одержуєте за стандартну абонентську плату у два рази більше послуг, з нами Ви заробляєте на вхідних дзвінках! За кожну хвилину розмови, грошові бонуси по акції «Легкі гроші 2010».

 

Візьміть участь в акції «Всі друзі » і отримуйте бонус до 150 гривень!


Ви можете запросити до трьох друзів підключитися до мережі «Інтертелеком»!
Чим більше друзів у мережі - тим більше Ваш бонус!

З 1 по 30 квітня, кожний абонент, що підключився, може відправити SMS на номер 5556 і надіслати грошовий бонус - подарунок будь-якому абоненту «Інтертелеком». Робити подарунки завжди приємно, а з «Інтертелеком»  подарувати грошовий бонус - просто!
Запроси друга в родину «Інтертелеком», отримай у подяку бонус і насолоджуйтеся спілкуванням усередині мережі Першого національного CDMA оператора України по нуль копійок за хвилину!

У мережі «Інтертелеком» - всі друзі! Докладніше

Отримані бонусні гроші Ви можете використовувати на наступні послуги зв'язку:
1) вихідні дзвінки понад пакету по напрямках:
•  міжнародний зв'язок, дзвінки на 0800, 0703; 0900 і супутникові системи зв'язку;
•  міжміський зв'язок, дзвінки по області;
•  дзвінки на мобільні мережі операторів України;
•  дзвінки на місцеві міські номери, дзвінки в мережі «Інтертелеком», дзвінки на мобільні номери з кодом 094;
2) відправлення SMS в усіх напрямках;
3) плата за трафsк Інтернет/ПД/WAP, фото на e-mail, сеанс прийому/передачі даних, послуга 3G/3G -Ніч, WAP-Контент;
4) передача факсу, приймання факсу.
Нарахований бонус Ви можете використовувати протягом необмеженого періоду часу!

У квітні  брендований 3G модем за акційною ціною від «Інтертелеком»!

 

Підключайтеся з 1 до 30 квітня 2010 року до швидкісного 3G Інтернету від «Інтертелеком» і заощаджуйте на покупці модему!
Ви можете вибрати собі будь-який з тарифних планів «Мобільне життя ReVolution 95-275» і качати корисну інформацію в Інтернеті. А ми запропонуємо Вам брендований модем Huawei EC 226 за ціною від 1 гривні! Докладніше

ec226_n1.jpg 
Новини і прес-релізи