Новини

01.04.2010 16:26
Нові тарифні плани від «Інтертелеком»: «Єдиний тариф» і «Розмовляй!»

З 1 квітня 2010 року «Інтертелеком» уводить новий тарифний план «Єдиний тариф»! Унікальність даної пропозиції в тому, що вартість міжміських дзвінків усередині країни й на мережі мобільних операторів України ЄДИНА - 0, 50 гривень за хвилину! Виключенням є місцеві міські номери - дзвінки на цей напрямок тарифікуються всього за 0,03 гривень за хвилину розмови понад пакетного обсягу послуг. До того ж, абоненти нового тарифного плану «Єдиний тариф» отримують  10 000 хвилин для дзвінків на місцеві міські номери й мобільні номери «Інтертелеком» (094).

З 1 квітня 2010 року всі бажаючі можуть підключитися до мережі «Інтертелеком» на тарифний план «Єдиний тариф», а вже існуючі абоненти «Інтертелеком» можуть перейти на новий тарифний план за 0,00 гривень із 01.05.10 р.

Якщо Ви ще не підключилися до мережі «Інтертелеком», то тільки тому, що чекали новий тарифний план «Розмовляй!», що набуває чинності з 01.04.10.
У розпорядженні абонентів, що підключилися до нового тарифного плану 2500 безкоштовних хвилин для дзвінків на місцеві міські номери всього за 45 гривень на місяць. 
У даному тарифному плані є можливість істотно заощаджувати за рахунок різниці у вартості дзвінків у  бізнес і не бізнес-час. Після 18:00 і до  9:00, а також у вихідні й святкові дні Ви можете дзвонити по самих вигідних тарифах!

Вартість дзвінків усередині мережі «Інтертелеком» як і раніше - 0,00 гривень!  Ви можете розмовляти із друзям і колегам безкоштовно й не важливо до нумерації якого міста або області вони підключені. Наприклад, якщо у Вас прямий міський номер від «Інтертелеком» у місті Вінниця, Ви можете дзвонити другу на прямий міський номер від «Інтертелеком» у місті Кіровоград і спілкуватися безкоштовно, не обмежуючи себе в часі!

У рамках нових тарифних планів абонентам доступна можливість активувати додаткову послугу «Свобода слова», а так само взяти участь в акції «Легкі гроші 2010». Скориставшись даними пропозиціями, Ви зможете не тільки заощаджувати на вихідних дзвінках, але й заробляти грошові бонуси за вхідні дзвінки.

Новини і прес-релізи